Joan Tewkesbury | Spisovatel, Režisér a Herec

Dnes je 24.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Joan Tewkesbury
Spisovatel, Režisér a Herec

  • Datum narození:8. 4. 1936
  • Místo narození:Redlands, Kalifornie, USA
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 83 let

Další osobnosti narozené 8. 4. 1936

Klaus Löwitsch  (†67 let)Francesco CarneluttiDavid Cole

Režísér Joan Tewkesbury

1998Slib otci0 / 10
1994On Promised Land0 / 10

Spisovatel, Joan Tewkesbury

1998Slib otci0 / 10
1975Nashville7.1 / 10

Joan Tewkesbury jako herec

2003Bezstarostní jezdci, zuřící býcihrál jako Sama sebe8.4 / 10
2000Režiséři: Robert Altman6.1 / 10
1975Nashvillehrál jako Tom's Lover7.1 / 10

Osobnost Joan Tewkesbury přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Brancaleonova armáda

Brancaleonova armáda

Italský barevný online film režiséra Maria Monicelliho Brancaleonova armáda, je úsměvným pokusem o parodii dobrodružných rytířských online filmů. Již sám název je ironický, protože armáda potulného rytíře Brancaleona se skládá z pětice ubohých venkovánků majících ke všemu, co se vztahuje k vojsku, pěkně daleko. Příběh se odehrává kolem roku 1000 n. l., kdy se tato armáda dala na pochod patrně od Faleri u Viterba a měla dorazit do jakéhosi města Aurokastra, ležícího patrně poblíž Crotone. Cestou prožívá tisíc a jedno dobrodružství... shlédnout film »

Hamsa, já jsem

Hamsa, já jsem

Být nevidomým je handicap. Být talentovaným hudebníkem je dar. Člověk s takto komplikovanou životní "výbavou" je srážen neměnností svého postižení i povznášen bohatstvím nadání. Režisér mezinárodně úspěšného dokumentu "Nespatřené" Miroslav Janek bude v tomto filmu opět bez sentimentu a lacině vyvolaných senzací ukazovat význam hudby pro nevidomou mládež z konzervatoře a přidružené ladičské školy Jana Deyla Online online film je intimním dialogem s několika výraznými nevidomými osobnostmi, studenty... shlédnout film »