Joan Tewkesbury | Spisovatel, Režisér a Herec

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Joan Tewkesbury
Spisovatel, Režisér a Herec

  • Datum narození:8. 4. 1936
  • Místo narození:Redlands, Kalifornie, USA
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 83 let

Další osobnosti narozené 8. 4. 1936

Klaus Löwitsch  (†67 let)Francesco CarneluttiDavid Cole

Režísér Joan Tewkesbury

1998Slib otci0 / 10
1994On Promised Land0 / 10

Spisovatel, Joan Tewkesbury

1998Slib otci0 / 10
1975Nashville7.1 / 10

Joan Tewkesbury jako herec

2003Bezstarostní jezdci, zuřící býcihrál jako Sama sebe8.4 / 10
2000Režiséři: Robert Altman6.1 / 10
1975Nashvillehrál jako Tom's Lover7.1 / 10

Osobnost Joan Tewkesbury přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »