Christopher Biggins | Herec

Dnes je 16.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Christopher Biggins
Herec

  • Datum narození:16. 12. 1948
  • Ve znamení:Střelec
  • Věk: 70 let
  • Výška:183 cm

Další osobnost narozená 16. 12. 1948

Charles Heung

Christopher Biggins jako herec

1999Josef a jeho skvostný plášťhrál jako The Baker7.8 / 10
1994Asterix dobývá Amerikuhrál jako Lucullus6 / 10
1979Tempest, Thehrál jako Stephano5.2 / 10
1977Vánoční koledahrál jako Topper0 / 10
1975Rocky Horror Picture Showhrál jako The Transylvanians7.7 / 10

Osobnost Christopher Biggins přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Fitzcarraldo

Fitzcarraldo

Umanutý dobrodruh Fitzcarraldo si usmyslí, že do peruánských pralesů dopraví zázrak evropské kultury - operu. Jeho cesta do nitra neprobádaných končin naráží na bezpočet potíží, k nejpověstnějším patří přesouvání parníku přes horský hřeben. Ve filmu zaznějí slavní operní melodie, z gramofonových desek uslyšíme i hlas Enrika Carusa, jenž téměř zázračně uklidní nepřátelsky naladěné Indiány Online online film se natáčel za mimořádně obtížných podmínek tři roky, během nichž musel režisér měnit i herecké obsazení - mimo jiné odstoupili např. Jack Nicholson a Mick Jagger. shlédnout film »

Koloběh "života"

Koloběh

Vítězný online film MFF v Karlových Varech 2006, ze soutěže dokumentů delších než třicet minut, rakouský Koloběh života (Megacities remix). Multimediální umělec Timo Novotny "zremixoval" snímek Michaela Glawoggera Megacities (1997). Co si pod tím představit? Zhruba třetina záběrů v nynějším filmu je převzata a přestříhána z díla původního, dále "remixér" využil materiál, jejž Glawogger nepoužil, plus ve spolupráci s kameramanem Wolfgangem Thalerem, který už snímal Megacities, Novotny dotočil sekvence z Tokia... shlédnout film »