Arthur Dignam | Herec

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Arthur Dignam
Herec

  • Datum narození:9. 9. 1939
  • Ve znamení:Panna
  • Věk: 80 let

Další osobnosti narozené 9. 9. 1939

Shuqin HuangBilly Fine

Arthur Dignam jako herec

2002Beneath Cloudshrál jako Old Man in pub0 / 10
2001Moulin Rougehrál jako Christian's Father8.4 / 10
1988Dreaming, Thehrál jako Professor Bernard Thornton0 / 10
1981Grendel Grendel Grendelhrál jako The Dragon0 / 10
1976Devil's Playground, Thehrál jako Brother Francine0 / 10

Osobnost Arthur Dignam přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »