Elaine Lui | Herec

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Elaine Lui
Herec

  • Datum narození:5. 3. 1966
  • Místo narození:Velká Británie, Hong Kong
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 53 let

Další osobnost narozená 5. 3. 1966

Fukashi Azuma

Elaine Lui jako herec

1994Bai fa mo nu zhuan IIhrál jako Female Ji Wushuang0 / 10
1993Bai fa mo nu zhuanhrál jako Female Ji Wushuang7.4 / 10
1993Stalo se v Číně IV6.8 / 10
1991Mo yu fei longhrál jako Eko0 / 10
1990Zi dan chu zuhrál jako Interpol Officer0 / 10
1987Železní anděléhrál jako Elaine7.1 / 10

Osobnost Elaine Lui přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »