Elaine Lui | Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Elaine Lui
Herec

  • Datum narození:5. 3. 1966
  • Místo narození:Velká Británie, Hong Kong
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 53 let

Další osobnost narozená 5. 3. 1966

Fukashi Azuma

Elaine Lui jako herec

1994Bai fa mo nu zhuan IIhrál jako Female Ji Wushuang0 / 10
1993Stalo se v Číně IV6.8 / 10
1993Bai fa mo nu zhuanhrál jako Female Ji Wushuang7.4 / 10
1991Mo yu fei longhrál jako Eko0 / 10
1990Zi dan chu zuhrál jako Interpol Officer0 / 10
1987Železní anděléhrál jako Elaine7.1 / 10

Osobnost Elaine Lui přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »