Tatjana Pujin | Herec

Dnes je 22.10. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Tatjana Pujin
Herec

  • Datum narození:19. 10. 1966
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 53 let

Další osobnost narozená 19. 10. 1966

Jon Favreau

Tatjana Pujin jako herec

1992Nejsme andělé aneb Potíže s miminkemhrál jako Lidija7.7 / 10
1992Happy Hell Nighthrál jako Kimberly5.5 / 10
1987Oktoberfesthrál jako Mala Irena0 / 10

Osobnost Tatjana Pujin přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Sám ve stěně

Sám ve stěně

Hlavním hrdinou filmu je třiadvacetiletý Alex Honnold, který zdolává ty největší stěny bez jištění. Za každou sebemenší chybu ho může potkat trest nejvyšší - smrt. Ve snímku se pokusí o rekordní sólo výstup na 600 metrů vysokou stěnu na Half Dome. Teprve tam Alex poprvé pozná, co je to strach Online online film získal ocenění na všech festivalech, kterých se účastnil. shlédnout film »

Katina

Katina

Katina je krásavica, ktorá bola vždy stredom pozornosti. Sama žartom hovorí, že žije z náhodných stretnutí a z rýchlych rozchodov. Bezstarostne míňa dedičstvo po tete. Ani vedúci brigády nie je nadšený príchodom takéhoto ľahtikárskeho dievčaťa na stavbu. Aby sa zabezpečil pred nepríjemnosťami, zverí "patronát" nad Katinou svojmu obľúbencovi. Medzi mladými ľuďmi sa však zrodí ozajstná láska .... (popis k filmu z časopisu Film online zdarma a divadlo 1977) shlédnout film »