Tatjana Pujin | Herec

Dnes je 15.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Tatjana Pujin
Herec

  • Datum narození:19. 10. 1966
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 54 let

Další osobnost narozená 19. 10. 1966

Jon Favreau

Tatjana Pujin jako herec

1992Nejsme andělé aneb Potíže s miminkemhrál jako Lidija7.7 / 10
1992Happy Hell Nighthrál jako Kimberly5.5 / 10
1987Oktoberfesthrál jako Mala Irena0 / 10

Osobnost Tatjana Pujin přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


O chloupek

O chloupek

Wallace, Gromit, zločinný buldog Preston a krásná Vendulína... Britský oscarový animovaný online film Nicka Parka.Ovce, úklady a láska – to všechno čeká v této půlhodině pana Wallace a jeho inteligentního psa Gromita ve strhujícím, napínavém ale i humorném příběhu nazvaném O chloupek. Nick Park za něj v roce 1996 získal Oskara. Rafinovaně realizovaný animovaný film, kombinující formelu s kostrami klasických loutkových online filmů, kde počet střihů 10krát převyšuje hraný akční film, a kde tedy záleží na jakémkoliv detailu. Zde totiž rozhodují „ohromné maličkosti". shlédnout film »

Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »