Alex Fernandez | Herec

Dnes je 24.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Alex Fernandez
Herec

  • Datum narození:22. 7. 1967
  • Místo narození:Miami, Florida, USA
  • Ve znamení:Rak
  • Věk: 51 let
  • Výška:188 cm

Další osobnosti narozené 22. 7. 1967

Rhys IfansIrene BedardMichael Guerin

Alex Fernandez jako herec

2004 - 2012Dr. House8.9 / 10
2004Národní bezpečnosthrál jako Special Agent Roland4.2 / 10
2003Animatrixhrál jako Tom8.3 / 10
1998Golgo 13: Queen Beehrál jako Additional Voices6.8 / 10
1997Princezna Mononokehrál jako Additional voices8.7 / 10

Osobnost Alex Fernandez přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Brancaleonova armáda

Brancaleonova armáda

Italský barevný online film režiséra Maria Monicelliho Brancaleonova armáda, je úsměvným pokusem o parodii dobrodružných rytířských online filmů. Již sám název je ironický, protože armáda potulného rytíře Brancaleona se skládá z pětice ubohých venkovánků majících ke všemu, co se vztahuje k vojsku, pěkně daleko. Příběh se odehrává kolem roku 1000 n. l., kdy se tato armáda dala na pochod patrně od Faleri u Viterba a měla dorazit do jakéhosi města Aurokastra, ležícího patrně poblíž Crotone. Cestou prožívá tisíc a jedno dobrodružství... shlédnout film »

Hamsa, já jsem

Hamsa, já jsem

Být nevidomým je handicap. Být talentovaným hudebníkem je dar. Člověk s takto komplikovanou životní "výbavou" je srážen neměnností svého postižení i povznášen bohatstvím nadání. Režisér mezinárodně úspěšného dokumentu "Nespatřené" Miroslav Janek bude v tomto filmu opět bez sentimentu a lacině vyvolaných senzací ukazovat význam hudby pro nevidomou mládež z konzervatoře a přidružené ladičské školy Jana Deyla Online online film je intimním dialogem s několika výraznými nevidomými osobnostmi, studenty... shlédnout film »