Oren Koules | Producent

Dnes je 18.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Oren Koules
Producent

  • Datum narození:31. 1. 1961
  • Ve znamení:Vodnář
  • Věk: 58 let

Oren Koules v roli producenta

2017Jigsaw6.1 / 10
2003Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda2.5 / 10
2003Láska nic nestojí4.5 / 10
2003Tři amigos0 / 10

Osobnost Oren Koules přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Company

Company

Při práci na filmu Company se režisér Robert Altman spojil se členy chicagského Joffrey Ballet a s herci Neve Campbellovou a Malcolmem McDowellem, aby natočil fascinující vhled do zákulisí špičkového baletního tělesa. Je to online film o tvůrčím procesu, o sváru mezi profesními a osobními požadavky, o vzletech a pádech uměleckého řemesla. Altman líčí osudy mladých tanečníků a tanečnic s ironickým nadhledem a s vědomím rozporuplnosti a nevděčnosti jejich profese... shlédnout film »

Alda

Alda

Scénář k filmu vznikl na základe zápisků osoby postižené demencí Alzheimerova typu Online online film dokumentární formou vypráví příběh paní O., doplněný jejími vlastními záznamy natočenými na malou digitální kameru, kam si nahrává mini instruktáže k různým každodenním činnostem, vzpomínky, myšlenky a komentáře minulých a současných událostí, které nechce zapomenout. shlédnout film »