Joseph Jefferson | Spisovatel a Herec

Dnes je 29.1. 2023, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Joseph Jefferson
Spisovatel a Herec

  • Datum narození:20. 2. 1829
  • Místo narození:Filadelfie, Pensylvánie, USA
  • Ve znamení:Ryby
  • Datum úmrtí: 23. 4. 1905
  • Zemřel ve věku: †76 let
  • Místo úmrtí:Palm Beach, Florida, USA

Spisovatel, Joseph Jefferson

1903Rip Van Winkle4.8 / 10

Joseph Jefferson jako herec

1903Rip Van Winkle4.8 / 10
1896Rip Leaving Sleepy Hollow4.2 / 10
1896Rip's Twenty Years' Sleep3.8 / 10
1896Rip's Toast3.8 / 10

Osobnost Joseph Jefferson přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Děti ulice

Děti ulice

Italsky online film vynikajícího režiséra Vittoria de Sicy, odehrávající se v Itálii krátce poté, co se zemí přehnala druhá světová válka, zachycuje návrat Italie k mírovému životu. Z filmu je jasně patrné, že ke skutečnému míru má země ještě hodně daleko. To není mír, to jsou dozvuky války a poraženého italského fašismu, jejichž palčivým problémem se stal osud tisíců bezprizorných italských dětí, jejichž rodiče jsou buď mrtvi, nebo mají tolik vlastních starostí, zejména existenčních, že jim nezbývá čas na dozor nad dětmi, tím méně na jejich výchovu... shlédnout film »

Katina

Katina

Katina je krásavica, ktorá bola vždy stredom pozornosti. Sama žartom hovorí, že žije z náhodných stretnutí a z rýchlych rozchodov. Bezstarostne míňa dedičstvo po tete. Ani vedúci brigády nie je nadšený príchodom takéhoto ľahtikárskeho dievčaťa na stavbu. Aby sa zabezpečil pred nepríjemnosťami, zverí "patronát" nad Katinou svojmu obľúbencovi. Medzi mladými ľuďmi sa však zrodí ozajstná láska .... (popis k filmu z časopisu Film online zdarma a divadlo 1977) shlédnout film »