Mahiro Maeda | Režisér

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Mahiro Maeda
Režisér

  • Datum narození:14. 3. 1963
  • Místo narození:Jonago, prefektura Tottori, Japonsko
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 56 let

Další osobnost narozená 14. 3. 1963

Frank Gerrish

Režísér Mahiro Maeda

2003Animatrix8.3 / 10
2003Animatrix: Druhá renesance 2. část9.2 / 10
2003Animatrix: Druhá renesance 1. část9.2 / 10
1998Ao no 6 gó6.2 / 10

Osobnost Mahiro Maeda přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »