Clayton Watson | Herec

Dnes je 21.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Clayton Watson
Herec

  • Přezdívka:Watto
  • Datum narození:23. 3. 1977
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 42 let
  • Výška:177 cm

Další osobnosti narozené 23. 3. 1977

Wayne CarpendaleJekatěrina Stulova

Clayton Watson jako herec

2003Animatrixhrál jako Michael Karl 'The Kid' Popper8.3 / 10
2003Animatrix: Dětský příběhhrál jako Michael Karl Popper8.1 / 10

Osobnost Clayton Watson přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Římanka

Římanka

Taliansky online film Rimanka podľa rovnomenného románu talianskeho spisovateľa, dramatika a kritika Alberta Moraviu bol po prvýkrát nakrútený v r.1954 režisérom Luigim Zampom. Protagonistkou bola vtedy 27-ročná Gina Lollobrigida. O 33 rokov neskôr sa Gina vracia na obrazovku v televíznom remaku slávneho filmu ako Adrianina matka Margherita. Príbeh Adriany, robotníckeho dievčaťa, sa odohráva počas fašizmu v Ríme. Jej vzťahy s matkou, s mužmi sú veľmi komplikované a nemá to jednoduché ani v láske... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »