Clayton Watson | Herec

Dnes je 22.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Clayton Watson
Herec

  • Přezdívka:Watto
  • Datum narození:23. 3. 1977
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 41 let
  • Výška:177 cm

Další osobnosti narozené 23. 3. 1977

Wayne CarpendaleJekatěrina Stulova

Clayton Watson jako herec

2003Animatrix: Dětský příběhhrál jako Michael Karl Popper8.1 / 10
2003Animatrixhrál jako Michael Karl 'The Kid' Popper8.3 / 10

Osobnost Clayton Watson přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Křižník Potěmkin

Křižník Potěmkin

25. prosince 1925 měl premiéru online film (Броненосец Потёмкин), který o rok později získal cenu Americké filmové akademie, v dalším roce nejvyšší cenu Světové výstavy v Paříži a v letech 1952 a 1958 jej hlasování Mezinárodního výboru pro dějiny filmu určilo za nejlepší film všech dob Toto vrcholné Ejzenštejnovo dílo má pět kapitol: začátek vzpoury, povstání, pohřeb Vakulinčuka, masakr na schodišti Oděsy a vítězná plavba... shlédnout film »

Balada o Narajamě

Balada o Narajamě

Zlatou palmou oceněný online film od japonského režiséra Šoheje Imamury Balada o Narajamě. Díky tomuto rozhodnutí se totiž západní, zejména francouzská veřejnost seznámí s dílem, jež by mělo jinak pramalou naději na uvedení v širší distribuční síti. Šohej Imamura je autorem dobrých dvou desítek filmů (z nich Eidžanaika získala v roce 1982 diplom festivalového výboru XXIII. MFF v Karlových Varech), ale i na Západě je dosud prakticky neznám, zastíněn popularitou svého vrstevníka Nagisy Ošimy... shlédnout film »