Clayton Watson | Herec

Dnes je 16.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Clayton Watson
Herec

  • Přezdívka:Watto
  • Datum narození:23. 3. 1977
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 42 let
  • Výška:177 cm

Další osobnosti narozené 23. 3. 1977

Wayne CarpendaleJekatěrina Stulova

Clayton Watson jako herec

2003Animatrix: Dětský příběhhrál jako Michael Karl Popper8.1 / 10
2003Animatrixhrál jako Michael Karl 'The Kid' Popper8.3 / 10

Osobnost Clayton Watson přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Kolik příběhů má den

Kolik příběhů má den

První celovečerní online film na světě, který je natočený fotoaparáty. Ostrava, město před našima očima. Unikátní časosběrná dokumentární koláž o proměně ocelového srdce republiky v město barev, kontrastů, industriální nostalgie i nejmodernější architektury. Pro Českou televizi vyrobilo Mr. A-Z Production a QQ Studio Ostrava. Na vzniku filmu se podílelo 22 fotografů, zejména však: Vladimír Mráz, Jan Kostera, Lubomír Chmelař, Antonín Genser, Pavel Kotala a další. Scénář, střih a režie: Vladimír Mráz, hudba: Dalibor Mráz (16 let!)... shlédnout film »

Mezi námi děvčaty

Mezi námi děvčaty

Dvoudílný online film Mezi námi děvčaty je chápavým pohledem na ženské vztahy začátku 21. století. Je sestaven ze čtyř samostatných příběhů kolem doktorky psychiatrie Beth Noonanové, která naslouchá snům, touhám, nočním můrám i strachu současných žen. Téma podtrhují vynikající herecké výkony celé plejády ženských hereckých hvězd. Ve filmu uvidíme například Miu Farrow, Kate Capshawovou, Stockard Channingovou či Rebeccu De Mornayovou. shlédnout film »