Jacek Koman | Herec

Dnes je 24.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Jacek Koman
Herec

  • Datum narození:15. 8. 1956
  • Místo narození:Bielsko-Biala, Polsko
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 62 let

Další osobnosti narozené 15. 8. 1956

Vincent KokElena DimitrovaHenry NormalErnesto Rucker

Jacek Koman jako herec

2006Potomci lidíhrál jako Tomasz7.8 / 10
2003Horseplayhrál jako Roman0 / 10
2001Moulin Rougehrál jako The Unconscious Argentinean8.4 / 10
1994Trefahrál jako Det. Yuri Borodinoff5.4 / 10
1988Míle za čtyřihrál jako Emil Zatopek0 / 10

Osobnost Jacek Koman přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Brancaleonova armáda

Brancaleonova armáda

Italský barevný online film režiséra Maria Monicelliho Brancaleonova armáda, je úsměvným pokusem o parodii dobrodružných rytířských online filmů. Již sám název je ironický, protože armáda potulného rytíře Brancaleona se skládá z pětice ubohých venkovánků majících ke všemu, co se vztahuje k vojsku, pěkně daleko. Příběh se odehrává kolem roku 1000 n. l., kdy se tato armáda dala na pochod patrně od Faleri u Viterba a měla dorazit do jakéhosi města Aurokastra, ležícího patrně poblíž Crotone. Cestou prožívá tisíc a jedno dobrodružství... shlédnout film »

Hamsa, já jsem

Hamsa, já jsem

Být nevidomým je handicap. Být talentovaným hudebníkem je dar. Člověk s takto komplikovanou životní "výbavou" je srážen neměnností svého postižení i povznášen bohatstvím nadání. Režisér mezinárodně úspěšného dokumentu "Nespatřené" Miroslav Janek bude v tomto filmu opět bez sentimentu a lacině vyvolaných senzací ukazovat význam hudby pro nevidomou mládež z konzervatoře a přidružené ladičské školy Jana Deyla Online online film je intimním dialogem s několika výraznými nevidomými osobnostmi, studenty... shlédnout film »