Jacek Koman | Herec

Dnes je 15.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Jacek Koman
Herec

  • Datum narození:15. 8. 1956
  • Místo narození:Bielsko-Biala, Polsko
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 62 let

Další osobnosti narozené 15. 8. 1956

Vincent KokElena DimitrovaHenry NormalErnesto Rucker

Jacek Koman jako herec

2006Potomci lidíhrál jako Tomasz7.8 / 10
2003Horseplayhrál jako Roman0 / 10
2001Moulin Rougehrál jako The Unconscious Argentinean8.4 / 10
1994Trefahrál jako Det. Yuri Borodinoff5.4 / 10
1988Míle za čtyřihrál jako Emil Zatopek0 / 10

Osobnost Jacek Koman přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Dian Fosseyová se stala novodobou legendou. Vášnivě, nebojácně a oddaně zasvětila osmnáct let studiu goril v horském deštném pralese národního parku Volcanoes. Méně známým je Bob Campbell, fotograf a tvůrce filmů z divoké přírody, jehož záběry vynesly Dian a horské gorily do popředí zájmu po celém světě. National Geographic najala Campbella, aby natočil online film o práci Fosseyové a v letech 1968 až 1972 bylo natočeno přes 70 000 stop filmového materiálu. Bohužel většina nebyla nikdy odvysílána... shlédnout film »