Simon Rhee | Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Simon Rhee
Herec

  • Rodné jméno:Minhi Y. Rhee
  • Datum narození:28. 10. 1957
  • Místo narození:San Jose, Kalifornie, USA
  • Ve znamení:Štír
  • Věk: 62 let
  • Výška:175 cm

Další osobnost narozená 28. 10. 1957

Christian Berkel

Simon Rhee jako herec

2015Straight Outta Compton8.2 / 10
2003Spiknutíhrál jako Hotel Man4.7 / 10
2002Kung prásk: Smrtonosná smrthrál jako Young Master Pain's Henchman4.9 / 10
1997Psycho Sushi0 / 10
1985Killzonehrál jako Crawford's Men8 / 10

Osobnost Simon Rhee přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »