Woon Young Park | Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Woon Young Park
Herec

  • Datum narození:12. 6. 1971
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 48 let

Další osobnost narozená 12. 6. 1971

James Lee

Woon Young Park jako herec

2005Revolverhrál jako Bodyguard5.8 / 10
2002Krvavé nebehrál jako Captain5 / 10
2002Kung prásk: Smrtonosná smrthrál jako Lone Fighter4.9 / 10
2001The Hire: Starhrál jako Bodyguard8.4 / 10
1994Důvod k zabitíhrál jako Osato6.1 / 10

Osobnost Woon Young Park přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »