Lupita Nyong'o | Herec

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Lupita Nyong'o
Herec

  • Rodné jméno:Lupita Amondi Nyong'o
  • Datum narození:1. 3. 1983
  • Místo narození:Mexico City, Mexiko
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 36 let
  • Výška:165 cm

Lupita Nyong'o jako herec

2018Black Panther0 / 10
2017Star Wars: Poslední z Jediů7.6 / 10
2016Kniha džunglíhrál jako Raksha8 / 10
2015Star Wars: Síla se probouzí7.7 / 10

Osobnost Lupita Nyong'o přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »