Lupita Nyong'o | Herec

Dnes je 20.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Lupita Nyong'o
Herec

  • Rodné jméno:Lupita Amondi Nyong'o
  • Datum narození:1. 3. 1983
  • Místo narození:Mexico City, Mexiko
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 36 let
  • Výška:165 cm

Lupita Nyong'o jako herec

2018Black Panther0 / 10
2017Star Wars: Poslední z Jediů7.6 / 10
2016Kniha džunglíhrál jako Raksha8 / 10
2015Star Wars: Síla se probouzí7.7 / 10

Osobnost Lupita Nyong'o přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »

Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »