Ladislav Hemmer | Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Ladislav Hemmer
Herec

  • Datum narození:16. 6. 1904
  • Místo narození:Praha, Rakousko-Uhersko
  • Ve znamení:Blíženci
  • Datum úmrtí: 9. 4. 1949
  • Zemřel ve věku: †45 let
  • Místo úmrtí:Praha, Československo

Další osobnosti narozené 16. 6. 1904

Denise VolnyPaul Grupp

Ladislav Hemmer jako herec

1939Ulice zpíváhrál jako Ing. Hradil5.6 / 10
1939U pokladny stál...hrál jako Secretary8.8 / 10
1938Klapzubova XI.hrál jako Sportscaster [Script Name: Behounek]6.1 / 10
1933Na sluneční straně5.1 / 10

Osobnost Ladislav Hemmer přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »