Igor Skljar | Herec

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Igor Skljar
Herec

  • Rodné jméno:Igor Borisovich Sklyar
  • Datum narození:18. 12. 1957
  • Místo narození:Kursk, Sovětský svaz
  • Ve znamení:Střelec
  • Věk: 62 let
  • Výška:170 cm

Další osobnost narozená 18. 12. 1957

Marek Eben

Igor Skljar jako herec

1994Rok psahrál jako Sergey Kozhin8.4 / 10
1988Francouzhrál jako Kapitan0 / 10
1985Podvig Oděssy0 / 10
1983Anna Pavlovova7.9 / 10

Osobnost Igor Skljar přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Koráby útočí

Koráby útočí

Sovětský barevný umělecký online film o bojích viceadmirála Ušakova na Středozemním moři; druhá epocha velkolepého historického životopisného filmu o admirálu Ušakovovi. Když Napoleon na konci 18. století ohrozil celou Evropu, byla carská vláda nucena povolat Ušakova, aby společné s tureckým a anglickým loďstvem bojoval proti Francouzům. Díky geniální taktice a hrdinství ruských námořníků a přes všechny intriky Angličanů, dobude Ušakov nejsilnější pevnost Francouzů na Středozemním moři Ionské ostrovy... shlédnout film »

Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »