Annabel Leventon | Herec

Dnes je 22.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Annabel Leventon
Herec

  • Datum narození:20. 4. 1942
  • Ve znamení:Býk
  • Věk: 76 let

Další osobnost narozená 20. 4. 1942

Ralf Schermuly

Annabel Leventon jako herec

2004Wimbledonhrál jako Pauline Rossdale7.3 / 10
1975Rocky Horror Picture Showhrál jako The Transylvanians7.4 / 10
1970Atlantský valhrál jako Sybil6.4 / 10

Osobnost Annabel Leventon přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Křižník Potěmkin

Křižník Potěmkin

25. prosince 1925 měl premiéru online film (Броненосец Потёмкин), který o rok později získal cenu Americké filmové akademie, v dalším roce nejvyšší cenu Světové výstavy v Paříži a v letech 1952 a 1958 jej hlasování Mezinárodního výboru pro dějiny filmu určilo za nejlepší film všech dob Toto vrcholné Ejzenštejnovo dílo má pět kapitol: začátek vzpoury, povstání, pohřeb Vakulinčuka, masakr na schodišti Oděsy a vítězná plavba... shlédnout film »

Balada o Narajamě

Balada o Narajamě

Zlatou palmou oceněný online film od japonského režiséra Šoheje Imamury Balada o Narajamě. Díky tomuto rozhodnutí se totiž západní, zejména francouzská veřejnost seznámí s dílem, jež by mělo jinak pramalou naději na uvedení v širší distribuční síti. Šohej Imamura je autorem dobrých dvou desítek filmů (z nich Eidžanaika získala v roce 1982 diplom festivalového výboru XXIII. MFF v Karlových Varech), ale i na Západě je dosud prakticky neznám, zastíněn popularitou svého vrstevníka Nagisy Ošimy... shlédnout film »