Annabel Leventon | Herec

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Annabel Leventon
Herec

  • Datum narození:20. 4. 1942
  • Ve znamení:Býk
  • Věk: 77 let

Další osobnost narozená 20. 4. 1942

Ralf Schermuly

Annabel Leventon jako herec

2004Wimbledonhrál jako Pauline Rossdale7.3 / 10
1975Rocky Horror Picture Showhrál jako The Transylvanians7.7 / 10
1970Atlantský valhrál jako Sybil6.4 / 10

Osobnost Annabel Leventon přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »