Bonnie Somerville | Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Bonnie Somerville
Herec

  • Přezdívka:Bonz
  • Datum narození:24. 2. 1974
  • Místo narození:Brooklyn, New York, USA
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 45 let
  • Výška:173 cm

Další osobnost narozená 24. 2. 1974

Barry Stock

Bonnie Somerville jako herec

2015Zrodila se hvězda8.7 / 10
2004Nekecej a pádluj!hrál jako Denise6.1 / 10
2004Spider-Man 2hrál jako Screaming Woman7.4 / 10
1999V zajetí rockuhrál jako Lyne Danner0 / 10
1994 - 2004Přátelé8.9 / 10

Osobnost Bonnie Somerville přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »