Bonnie Somerville | Herec

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Bonnie Somerville
Herec

  • Přezdívka:Bonz
  • Datum narození:24. 2. 1974
  • Místo narození:Brooklyn, New York, USA
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 45 let
  • Výška:173 cm

Další osobnost narozená 24. 2. 1974

Barry Stock

Bonnie Somerville jako herec

2015Zrodila se hvězda8.7 / 10
2004Nekecej a pádluj!hrál jako Denise6.1 / 10
2004Spider-Man 2hrál jako Screaming Woman7.4 / 10
1999V zajetí rockuhrál jako Lyne Danner0 / 10
1994 - 2004Přátelé8.9 / 10

Osobnost Bonnie Somerville přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »