Oliver Milburn | Herec

Dnes je 24.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Oliver Milburn
Herec

  • Přezdívka:Oz
  • Datum narození:25. 2. 1973
  • Místo narození:Dorset, Anglie, VelkáBritánie
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 47 let

Další osobnosti narozené 25. 2. 1973

Hélène de FougerollesAnson Mount

Oliver Milburn jako herec

2011Bouřlivé výšinyhrál jako Mr. Linton6.1 / 10
2003Byronhrál jako Scrope Davies7.3 / 10
2002Chasmhrál jako Reuben0 / 10
1999Cookie Thief, The0 / 10
1997Bright Hairhrál jako Lawrence Churchman0 / 10
1996Sweet Angel Minehrál jako Paul Davis0 / 10

Osobnost Oliver Milburn přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Stalo se v Číně IV

Stalo se v Číně IV

O Wong Fei Hungovi, historicky doloženém mistru umění v zápase kung-fu, bylo natočeno přes 100 online filmů. A přesto o něm nebylo řečeno vše. Stříbrné plátno dosud neukázalo všechny jeho odvážné činy. Jak dokazuje online film Stalo se v Číně, tento pozoruhodný lidový hrdina ještě zdaleka nedobojoval. Legendárního Wong Fei Hunga hraje Zhao Wen-Zhou, jenž vnáší svůj skvělý talent do role, kterou před ním ztvárnili Jackie Chan (ve filmech Drunkem Master), Jet Lin ( v třech předchozích ságách Stalo se v Číně) a další siláci stříbrného plátna... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »