Nebojša Milovanovic | Herec

Dnes je 15.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Nebojša Milovanovic
Herec

  • Přezdívka:Sone
  • Datum narození:29. 9. 1974
  • Místo narození:Valjevo, Jugoslávie, Srbsko
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 44 let
  • Výška:180 cm

Další osobnost narozená 29. 9. 1974

Matt Hullum

Nebojša Milovanovic jako herec

1999Belo odelohrál jako Krstic7 / 10
1998Lajanje na zvezdehrál jako Jovan Slobenovic8.3 / 10
1998Sud prachuhrál jako The Bosnian Serb Son Who Doesn't Want to End Up Like His Father8.2 / 10
1993Obracun u kazino kabareu0 / 10

Osobnost Nebojša Milovanovic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Modrá planeta

Modrá planeta

Máte jedinečnou příležitost se podívat na naši planetu očima kosmonautů a obdivovat krásy Země z nové perspektivy. V prvních minutách Vás překvapí východ planety Země. Během filmu objevíte křehkou rovnováhu života na modré planetě a stáváte se svědky působení mocné přírody Online online film nabízí krásné záběry reliéfu krajiny z vesmírné perspektivy jako například Gibraltarský průplav, obrovské písečné duny Namibské pouště, sněhem pokryté vrcholky Himalájí, sloupec kouře dýmající z probuzené sopky pod Japonskem nebo oblak dýmu z požáru deštných pralesů nad Jižni Amerikou... shlédnout film »

Země nevidomých

Země nevidomých

Spíše než obvyklé vzorce námětu a postav tento online film lépe popisuje unikátní sloučení obrazu a zvuku, které jen stěží zpracují lidské smysly. Hranice mezi viditelným a neviditelným, slyšitelným a neslyšitelným se stírají. Atmosféra, zvuky a lidé tohoto filmu vybízejí k zastavení, k poslechu a k vyhodnocení lidské existence v odcizeném světě. shlédnout film »