Nebojša Milovanovic | Herec

Dnes je 26.3. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Nebojša Milovanovic
Herec

  • Přezdívka:Sone
  • Datum narození:29. 9. 1974
  • Místo narození:Valjevo, Jugoslávie, Srbsko
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 45 let
  • Výška:180 cm

Další osobnost narozená 29. 9. 1974

Matt Hullum

Nebojša Milovanovic jako herec

1999Belo odelohrál jako Krstic7 / 10
1998Sud prachuhrál jako The Bosnian Serb Son Who Doesn't Want to End Up Like His Father8.2 / 10
1998Lajanje na zvezdehrál jako Jovan Slobenovic8.3 / 10
1993Obracun u kazino kabareu0 / 10

Osobnost Nebojša Milovanovic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Times of Harvey Milk, The

Times of Harvey Milk, The

Harveyho Milka konečně zná díky filmu Guse van Santa každý. Strhující dokumentární online film Doba Harveyho Milka vznikl šest let po Milkově zavraždění, vyhrál Oscara a z příběhu gay politika a aktivisty udělal mezinárodní téma. Pozoruhodné archivní záběry představí skutečného hrdinu, kterého české publikum zná v hereckém provedení Seana Penna. Režisér Rob Epstein později natočil zásadní dokumenty Zapovězené plátno a Paragraf 175. [Mezipatra 2009] shlédnout film »

Šimon na poušti

Šimon na poušti

V púšti na hlavici stĺpu žije pustovník Šimon. V jeho askéze ho navštevuje množstvo pocestných - bezruký muž, ktorého Šimon zázračne vylieči, mladý kňaz, jeho matka, ale najmä diabol, ktorý ho prichádza pokúšať v rôznych podobách až do prekvapivého vyvrcholenia filmu, inšpirovaného postavou Šimona Stylitu, ktorý v 5. storočí prežil 37 rokov na hlavici stĺpu. Keď sa Luis Bunuel po dlhom exile v Mexiku vrátil do Španielska a nakrútil tam Viridianu, online film vyvolal škandál a pobúrené reakcie španielskej vlády a Vatikánu... shlédnout film »