Bogdan Stanic | Producent a Herec

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Bogdan Stanic
Producent a Herec

  • Datum narození:22. 8. 1965
  • Místo narození:Banja Luka, Bosnia and Herzegovina, Yugoslavia
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 53 let

Další osobnosti narozené 22. 8. 1965

Courtney GainsKelly JayeJale ArikanPier Niemann

Bogdan Stanic v roli producenta

2014...a dělo bylo ještě žhavé6.7 / 10
2013Falsifikátor7.4 / 10

Bogdan Stanic jako herec

2013Falsifikátorhrál jako Bombas7.4 / 10

Osobnost Bogdan Stanic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »