Bogdan Stanic | Producent a Herec

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Bogdan Stanic
Producent a Herec

  • Datum narození:22. 8. 1965
  • Místo narození:Banja Luka, Bosnia and Herzegovina, Yugoslavia
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 54 let

Další osobnosti narozené 22. 8. 1965

Courtney GainsKelly JayeJale ArikanPier Niemann

Bogdan Stanic v roli producenta

2014...a dělo bylo ještě žhavé6.7 / 10
2013Falsifikátor7.4 / 10

Bogdan Stanic jako herec

2013Falsifikátorhrál jako Bombas7.4 / 10

Osobnost Bogdan Stanic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »