Andrew Dice Clay | Spisovatel a Herec

Dnes je 19.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Andrew Dice Clay
Spisovatel a Herec

  • Rodné jméno:Andrew Clay Silverstein
  • Datum narození:29. 9. 1957
  • Místo narození:Brooklyn, New York, USA
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 61 let
  • Výška:180 cm

Spisovatel, Andrew Dice Clay

1991Dice Rules0 / 10

Andrew Dice Clay jako herec

2015Vincentův svět5.7 / 10
2015Zrodila se hvězda8.7 / 10
2000My 5 Wiveshrál jako Tony Morano0 / 10
1998Ať to stojí co to stojíhrál jako Dave Menardi4.9 / 10
1995Bez soutěžehrál jako Oz4.1 / 10
1991Dice Ruleshrál jako Sám sebe0 / 10

Osobnost Andrew Dice Clay přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Nespatřené

Nespatřené

Film online zdarma přibližuje svět nevidomých dětí z pražské školy Jaroslava Ježka, které díky péči fotografky Daniely Horníčkové začaly samy fotografovat. Jejich fotky pomáhají vytvářet nové mosty mezi dvěma ostrovy našeho světa: mezi nespatřeným a viděným. Miroslav Janek, který je více spoluhráčem svých hrdinů než jejich režisérem, nám umožňuje sledovat proces natáčení, který se online ve filmu stává předmětem fascinujícího audiovizuálního dialogu autorů s jejich světem... shlédnout film »

Kolotoč

Kolotoč

Maďarský umělecký online film z vesnického prostředí. Vypráví o lásce nesmělé Mari Patakiové a prudkého Mátého Bíra zvítězivší nad zatvrzelostí Mariiných rodičů, kteří pro dceru sami vybrali ženicha. Mari a Máté jsou představiteli nového života na vesnici. Cesta Mariina otce do družstevního kolektivu je mnohem obtížnější, protože pouta, která jej táhnou k starému životu, jsou příliš silná. Závěr filmu však přesvědčuje, že i starý István Pataki své místo v nové společnosti najde. - Film online zdarma „Kolotoč" patří k nejzdařilejším filmům nové maďarské produkce... shlédnout film »