Andrew Dice Clay | Spisovatel a Herec

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Andrew Dice Clay
Spisovatel a Herec

  • Rodné jméno:Andrew Clay Silverstein
  • Datum narození:29. 9. 1957
  • Místo narození:Brooklyn, New York, USA
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 61 let
  • Výška:180 cm

Spisovatel, Andrew Dice Clay

1991Dice Rules0 / 10

Andrew Dice Clay jako herec

2015Vincentův svět5.7 / 10
2015Zrodila se hvězda8.7 / 10
2000My 5 Wiveshrál jako Tony Morano0 / 10
1998Ať to stojí co to stojíhrál jako Dave Menardi4.9 / 10
1995Bez soutěžehrál jako Oz4.1 / 10
1991Dice Ruleshrál jako Sám sebe0 / 10

Osobnost Andrew Dice Clay přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »