Andrew Dice Clay | Spisovatel a Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Andrew Dice Clay
Spisovatel a Herec

  • Rodné jméno:Andrew Clay Silverstein
  • Datum narození:29. 9. 1957
  • Místo narození:Brooklyn, New York, USA
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 62 let
  • Výška:180 cm

Spisovatel, Andrew Dice Clay

1991Dice Rules0 / 10

Andrew Dice Clay jako herec

2015Vincentův svět5.7 / 10
2015Zrodila se hvězda8.7 / 10
2000My 5 Wiveshrál jako Tony Morano0 / 10
1998Ať to stojí co to stojíhrál jako Dave Menardi4.9 / 10
1995Bez soutěžehrál jako Oz4.1 / 10
1991Dice Ruleshrál jako Sám sebe0 / 10

Osobnost Andrew Dice Clay přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »