Lars Amble | Herec

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Lars Amble
Herec

  • Rodné jméno:Lars Anders Amble
  • Datum narození:10. 8. 1939
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 79 let

Další osobnost narozená 10. 8. 1939

Kate O'Mara  (†75 let)

Lars Amble jako herec

2015Pelé Pingvin kommer till stanhrál jako Morbror Fernandez0 / 10
1981Rasmus na cestáchhrál jako Merchant7.7 / 10
1968Hanbahrál jako En officer8.4 / 10

Osobnost Lars Amble přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »