Lars Amble | Herec

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Lars Amble
Herec

  • Rodné jméno:Lars Anders Amble
  • Datum narození:10. 8. 1939
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 80 let

Další osobnost narozená 10. 8. 1939

Kate O'Mara  (†75 let)

Lars Amble jako herec

2015Pelé Pingvin kommer till stanhrál jako Morbror Fernandez0 / 10
1981Rasmus na cestáchhrál jako Merchant7.7 / 10
1968Hanbahrál jako En officer8.4 / 10

Osobnost Lars Amble přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »