Goran Paskaljević | Spisovatel, Producent a Režisér

Dnes je 16.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Goran Paskaljević
Spisovatel, Producent a Režisér

  • Datum narození:22. 4. 1947
  • Místo narození:Bělehrad, Jugoslávie, Srbsko
  • Ve znamení:Býk
  • Věk: 72 let

Další osobnosti narozené 22. 4. 1947

Douglas CurtisSteve Englehart

Režísér Goran Paskaljević

1998Sud prachu8.2 / 10
1984Klamné léto '688.1 / 10

Goran Paskaljević v roli producenta

1998Sud prachu8.2 / 10

Spisovatel, Goran Paskaljević

1998Sud prachu8.2 / 10
1984Klamné léto '688.1 / 10

Osobnost Goran Paskaljević přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Fitzcarraldo

Fitzcarraldo

Umanutý dobrodruh Fitzcarraldo si usmyslí, že do peruánských pralesů dopraví zázrak evropské kultury - operu. Jeho cesta do nitra neprobádaných končin naráží na bezpočet potíží, k nejpověstnějším patří přesouvání parníku přes horský hřeben. Ve filmu zaznějí slavní operní melodie, z gramofonových desek uslyšíme i hlas Enrika Carusa, jenž téměř zázračně uklidní nepřátelsky naladěné Indiány Online online film se natáčel za mimořádně obtížných podmínek tři roky, během nichž musel režisér měnit i herecké obsazení - mimo jiné odstoupili např. Jack Nicholson a Mick Jagger. shlédnout film »

Koloběh "života"

Koloběh

Vítězný online film MFF v Karlových Varech 2006, ze soutěže dokumentů delších než třicet minut, rakouský Koloběh života (Megacities remix). Multimediální umělec Timo Novotny "zremixoval" snímek Michaela Glawoggera Megacities (1997). Co si pod tím představit? Zhruba třetina záběrů v nynějším filmu je převzata a přestříhána z díla původního, dále "remixér" využil materiál, jejž Glawogger nepoužil, plus ve spolupráci s kameramanem Wolfgangem Thalerem, který už snímal Megacities, Novotny dotočil sekvence z Tokia... shlédnout film »