Siu Chung Mok | Herec

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Siu Chung Mok
Herec

  • Datum narození:2. 12. 1960
  • Ve znamení:Střelec
  • Věk: 58 let

Další osobnosti narozené 2. 12. 1960

Justus von DohnányiSilk Smitha

Siu Chung Mok jako herec

1993Chao ji xue xiao ba wang7 / 10
1993Stalo se v Číně IVhrál jako Leung Foon6.8 / 10
1990Fu gui bing tuanhrál jako Little Candy0 / 10
1989Ren hai gu honghrál jako Third Lam0 / 10
1989Qun long xi fenghrál jako Malted Candy9 / 10
1987Zhong Guo zui hou yi ge tai jianhrál jako Lai Shi0 / 10

Osobnost Siu Chung Mok přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »