Kyle Howard | Herec

Dnes je 3.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Kyle Howard
Herec

  • Rodné jméno:Kyle Alan Howard
  • Datum narození:13. 4. 1978
  • Místo narození:Loveland, Colorado, USA
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 42 let

Kyle Howard jako herec

2011Smothered0 / 10
2003Easy Sixhrál jako J.P. Stallman0 / 10
1997Adresa neznámáhrál jako Matt Kester5.3 / 10
1996Novinová četahrál jako Gunther Wheeler5.5 / 10
1994 - 2004Přátelé8.9 / 10

Osobnost Kyle Howard přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pět překážek

Pět překážek

V prvním dokumentu z dílny tvůrců manifestu Dogma 95 vyzval Lars Von Trier svého učitele, klasika dánského dokumentu Jorgena Letha, aby pěti různými způsoby natočil remake svého slavného filmu The Perfect Human (1967). Ve filmu, který je spíše soubojem plným zákeřných pastí, musí Leth využít všechny své filmařské zkušenosti a dostat se tak na samou hranici svých dovedností Online online film se pohybuje od Kuby přes vykřičenou Bombajskou čtvrť, dobrodružnou animaci a digitální záznam á la Dogma 95 až k Lethovu současnému domovu na Haiti... shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »