Kyle Howard | Herec

Dnes je 18.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Kyle Howard
Herec

  • Rodné jméno:Kyle Alan Howard
  • Datum narození:13. 4. 1978
  • Místo narození:Loveland, Colorado, USA
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 42 let

Kyle Howard jako herec

2011Smothered0 / 10
2003Easy Sixhrál jako J.P. Stallman0 / 10
1997Adresa neznámáhrál jako Matt Kester5.3 / 10
1996Novinová četahrál jako Gunther Wheeler5.5 / 10
1994 - 2004Přátelé8.9 / 10

Osobnost Kyle Howard přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »

Rejs

Rejs

Plavba je považována za jeden z nejlepších filmů v historii polské kinematografie, dodnes existují fankluby, jejichž členové znají tento online film nazpaměť. Na palubu výletní lodi, která pluje po Visle, se dostává černý pasažér. Kapitán ho považuje za nového kulturněosvětového referenta a černý pasažér se ochotně vpravuje do této role. Zorganizuje seznamovací setkání, během něhož se zrodí nápad na další večírky a zábavy. Kulturní referent se stále více opájí svou funkcí a získává spojence mezi cestujícími s organizačními sklony... shlédnout film »