Alexej Polujan | Herec

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Alexej Polujan
Herec

  • Rodné jméno:Aleksey Vladimirovich Poluyan
  • Datum narození:4. 4. 1965
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Datum úmrtí: 8. 1. 2010
  • Zemřel ve věku: †45 let
  • Místo úmrtí:Petrohrad, Rusko

Další osobnost narozená 4. 4. 1965

Robert Downey Jr.

8. 1. 2010 také zamřel

Tony Halme  (†47 let)

Alexej Polujan jako herec

1997Bratrhrál jako Viktor Bagrov7.8 / 10
1992Komedie ve třetí nápravníhrál jako A. Poluyan0 / 10
1983Výrostci0 / 10

Osobnost Alexej Polujan přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »