Alexej Polujan | Herec

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Alexej Polujan
Herec

  • Rodné jméno:Aleksey Vladimirovich Poluyan
  • Datum narození:4. 4. 1965
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Datum úmrtí: 8. 1. 2010
  • Zemřel ve věku: †45 let
  • Místo úmrtí:Petrohrad, Rusko

Další osobnost narozená 4. 4. 1965

Robert Downey Jr.

8. 1. 2010 také zamřel

Tony Halme  (†47 let)

Alexej Polujan jako herec

1997Bratrhrál jako Viktor Bagrov7.8 / 10
1992Komedie ve třetí nápravníhrál jako A. Poluyan0 / 10
1983Výrostci0 / 10

Osobnost Alexej Polujan přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »