Rena Sofer | Herec

Dnes je 7.6. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Rena Sofer
Herec

  • Rodné jméno:Rena Sherel Sofer
  • Datum narození:2. 12. 1968
  • Místo narození:Arcadia, Kalifornie, USA
  • Ve znamení:Střelec
  • Věk: 52 let
  • Výška:168 cm

Další osobnosti narozené 2. 12. 1968

Lucy LiuJennifer BransfordJiří Dopita

Rena Sofer jako herec

2004 - 2012Dr. House8.9 / 10
2003Melrose Place: The E! True Hollywood Storyhrál jako Sama sebe4.2 / 10
1994 - 2004Přátelé8.9 / 10
1992Za pět minut dvanáct: Hawajský stylhrál jako Andrea Larson4.6 / 10

Osobnost Rena Sofer přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Porkyho odveta

Porkyho odveta

Kamarádi zjišťují, že nenáviděný Porky si místo zničeného podniku pořídil zábavní loď. A že se jim hodlá pomstít. To by ovšem nebyli naši vynalézaví studenti, aby mu zase neprovedli něco nekalého… Kamarádi letos končí, ale momentálně věnují pozornost novému pornofilmu. Přistihne je slečna Balbrickerová – a je zle. Přestože si chce ředitel Carter ještě online film prohlédnout – chlapci tvrdí, že jde o umělecké dílo –, protivná učitelka trvá na vyloučení nemravů, kteří ho přinesli do školy... shlédnout film »