Jennifer Westfeldt | Spisovatel, Producent a Herec

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Jennifer Westfeldt
Spisovatel, Producent a Herec

  • Datum narození:2. 2. 1970
  • Místo narození:Guilford, Connecticut, USA
  • Ve znamení:Vodnář
  • Věk: 51 let
  • Výška:170 cm

Další osobnosti narozené 2. 2. 1970

C. Ernst HarthFabrizio VidaleSamuel Bernstein

Jennifer Westfeldt v roli producenta

2001Líbat Jessicu Steinovou5.8 / 10

Spisovatel, Jennifer Westfeldt

2001Líbat Jessicu Steinovou5.8 / 10

Jennifer Westfeldt jako herec

200450 Ways to Leave Your Loverhrál jako Val0 / 10
2001Líbat Jessicu Steinovouhrál jako Jessica Stein5.8 / 10

Osobnost Jennifer Westfeldt přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »