Anne-Marie Duff | Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Anne-Marie Duff
Herec

  • Datum narození:8. 10. 1970
  • Místo narození:Londýn, Anglie, Velká Británie
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 49 let
  • Výška:170 cm

Další osobnost narozená 8. 10. 1970

Matt Damon

Anne-Marie Duff jako herec

2014Na Chesilské pláži6.3 / 10
2005Panenská královna8 / 10
2002Padlé ženyhrál jako Margaret8 / 10
2002Hříšnice8.3 / 10
2002Doktor Živagohrál jako Olya Demina7.6 / 10

Osobnost Anne-Marie Duff přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Tibet - k posvátné hoře Kailás

Tibet - k posvátné hoře Kailás

Dokument o hoře Kailás tvoří tři filmy zdarma pojednávajících o třech možných k posvátné hoře. Sin-ťiang-Guge popisuje přístup ze severu od pákistánských hranic, respektive z čínského Urumči, přes Kašgar na Hedvábné stezce po vysoké Sin-ťiang-Hoghway do západotibetského Ali a do bájného království Guge. Lhasa-Darchen zachycuje putování expedice na Kailás od nepálských hranic v sedle Kodari, respektive ze Lhasy přes Sagu na západ. Konečně třetí online film Kora líčí samotnou pouť kolem bájné hory a kolem jezera Manasaróvar s návštěvou mnoha klášterů a posvátných pohřebišť... shlédnout film »

Hokejový zázrak

Hokejový zázrak

HOKEJOVÝ ZÁZRAK je online film nabitý napětím a optimismem. Jedná se o inspirativní příběh podle skutečnostých událostí, jenž se odehrává na pozadí jedné z největších událostí historie sportu - kdy v roce 1980 hokejový tým Spojených států amerických triumfálně porazil na Olympijských hrách Sovětský svaz. Roli dynamického a pevně odhodlaného trenéra Herba Brookse si zde zahrál Kurt Russel, který byl nominován na Zlatý Globus a podává online ve filmu vynikající výkon. Herb Brooks měl téměř nesplnitelný sen - chtěl porazit tehdy neporazitelné Rusy... shlédnout film »