Anne-Marie Duff | Herec

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Anne-Marie Duff
Herec

  • Datum narození:8. 10. 1970
  • Místo narození:Londýn, Anglie, Velká Británie
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 48 let
  • Výška:170 cm

Další osobnost narozená 8. 10. 1970

Matt Damon

Anne-Marie Duff jako herec

2014Na Chesilské pláži6.3 / 10
2005Panenská královna8 / 10
2002Padlé ženyhrál jako Margaret8 / 10
2002Hříšnice8.3 / 10
2002Doktor Živagohrál jako Olya Demina7.6 / 10

Osobnost Anne-Marie Duff přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »