Linda Batista | Herec

Dnes je 24.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Linda Batista
Herec

  • Datum narození:4. 6. 1972
  • Místo narození:Bahia, Brazílie, Salvador
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 48 let
  • Výška:175 cm

Další osobnost narozená 4. 6. 1972

Milica Mihajlovic

Linda Batista jako herec

2004Luisa Sanfelicehrál jako Eleonora de Fonseca Pimentel0 / 10
2001Shaka Zulu: Boj o pevnosthrál jako Pampata6.2 / 10
2000Kde je můj syn?hrál jako Maria0 / 10

Osobnost Linda Batista přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Stalo se v Číně IV

Stalo se v Číně IV

O Wong Fei Hungovi, historicky doloženém mistru umění v zápase kung-fu, bylo natočeno přes 100 online filmů. A přesto o něm nebylo řečeno vše. Stříbrné plátno dosud neukázalo všechny jeho odvážné činy. Jak dokazuje online film Stalo se v Číně, tento pozoruhodný lidový hrdina ještě zdaleka nedobojoval. Legendárního Wong Fei Hunga hraje Zhao Wen-Zhou, jenž vnáší svůj skvělý talent do role, kterou před ním ztvárnili Jackie Chan (ve filmech Drunkem Master), Jet Lin ( v třech předchozích ságách Stalo se v Číně) a další siláci stříbrného plátna... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »