Linda Batista | Herec

Dnes je 4.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Linda Batista
Herec

  • Datum narození:4. 6. 1972
  • Místo narození:Bahia, Brazílie, Salvador
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 48 let
  • Výška:175 cm

Další osobnost narozená 4. 6. 1972

Milica Mihajlovic

Linda Batista jako herec

2004Luisa Sanfelicehrál jako Eleonora de Fonseca Pimentel0 / 10
2001Shaka Zulu: Boj o pevnosthrál jako Pampata6.2 / 10
2000Kde je můj syn?hrál jako Maria0 / 10

Osobnost Linda Batista přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedm samurajů

Sedm samurajů

Slavná legenda o hrstce odvážných, kteří se postavili na stranu bezbranných. Nejslavnější japonský online film všech dob, předchůdce filmu Sedm statečných. Těžko by se asi hledal někdo, kdo by neznal legendární americký western o hrstce statečných, kteří se v počtu chabých sedmi postaví přesile banditů, aby ochránili bezbrannou vesnici na odlehlém venkově proti rabování. Western Johna Sturgese patří již téměř půl století k nesmrtelným filmovým evergreenům... shlédnout film »

Ucho

Ucho

Film online zdarma Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že online film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Jde o komorní psychologické drama, v němž se objevují prvky satiry, frašky, grotesky, kriminálního filmu a dokonce i momenty hitchcockovského ladění... shlédnout film »