Stela Cetkovic | Herec

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Stela Cetkovic
Herec

  • Datum narození:8. 10. 1959
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 60 let

Další osobnost narozená 8. 10. 1959

Brad Greenquist

Stela Cetkovic jako herec

2013Falsifikátorhrál jako Razvodnica7.4 / 10
2008Turnéhrál jako Uciteljica7.8 / 10
2003Jagoda u supermarketuhrál jako Draga7.3 / 10
1987Verliebten, Diehrál jako Danica0 / 10

Osobnost Stela Cetkovic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »