Stela Cetkovic | Herec

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Stela Cetkovic
Herec

  • Datum narození:8. 10. 1959
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 59 let

Další osobnost narozená 8. 10. 1959

Brad Greenquist

Stela Cetkovic jako herec

2013Falsifikátorhrál jako Razvodnica7.4 / 10
2008Turnéhrál jako Uciteljica7.8 / 10
2003Jagoda u supermarketuhrál jako Draga7.3 / 10
1987Verliebten, Diehrál jako Danica0 / 10

Osobnost Stela Cetkovic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »