Callan Mulvey | Herec

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Callan Mulvey
Herec

  • Rodné jméno:Callan Francis Mulvey
  • Datum narození:23. 2. 1975
  • Místo narození:Auckland, Nový Zéland
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 44 let
  • Výška:188 cm

Další osobnost narozená 23. 2. 1975

Dimitry Elyashkevich

Callan Mulvey jako herec

2018Avengers: Infinity War0 / 10
2016Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti6.2 / 10
2015Deliriumhrál jako Alex0 / 10
2001Tajné operace na základně Rubiconhrál jako Cage Sorrentino3.3 / 10

Osobnost Callan Mulvey přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »