Charlayne Woodard | Herec

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Charlayne Woodard
Herec

  • Datum narození:29. 12. 1953
  • Místo narození:Albany, New York, USA
  • Ve znamení:Kozoroh
  • Věk: 65 let

Další osobnost narozená 29. 12. 1953

Wolfgang Kühne

Charlayne Woodard jako herec

2005Lackawanna blueshrál jako Bill's Woman6.3 / 10
1997Touched by Evil0 / 10
1988Ich und Erhrál jako Dancing Secretary0 / 10
1979Vlasyhrál jako White Boys8.5 / 10
1978Cindy0 / 10

Osobnost Charlayne Woodard přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »