Miroslav Ondříček | Herec

Dnes je 8.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Miroslav Ondříček
Herec

  • Datum narození:4. 11. 1934
  • Místo narození:Praha, Československo
  • Ve znamení:Štír
  • Věk: 86 let

Další osobnosti narozené 4. 11. 1934

Milan MiloševićVijaya Mehta

Miroslav Ondříček jako herec

2009Předčasná úmrtí: Ecce homo Šebánek9.3 / 10
1995Vidím svět jako bílý autobushrál jako Sám sebe0 / 10

Osobnost Miroslav Ondříček přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pro 14 životů

Pro 14 životů

Maďarský umělecký online film čerpá námět ze skutečné události, která se odehrála v prosinci 1952. Na malém dole dojde ke katastrofě, při níž jsou ohroženy životy čtrnácti horníků. Na jejich záchranu pozvedá své síly celá země. Na loňském filmovém festivalu v Karlových Varech prohlásil režisér tohoto filmu Z. Fábry: „Snažili jsme se využít tohoto otřesného příběhu ve své práci a udělat film o člověku, o lidském hrdinství, o vítězství vůle, o síle, která formuje člověka v boji a pevném společenství ..... shlédnout film »

Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »