The Batman (1943)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Batman zdarma

Hodnocení filmu:

5.5 / 10

Film režíroval:

Lambert Hillyer  (†80 let)

Producent filmu:

Rudolph C. Flothow  (124 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Lee Zahler  (126 let)

Kamera a efekty:

James S. Brown Jr.  (127 let)

Film uveden také pod názvy:

  • El hombre murciélago
  • O Homem Morcego
  • An Evening with Batman and Robin
  • Betmen
  • The Batman
  • Batman und Robin
  • Batman

Oficiální distributor:

Columbia Pictures Corporation

Shlédnout The Batman film z roku 1943 online

The Batman

Shlédnout film The Batman

Videosoubor: 1943-THE-BATMAN.webm

Stopáž: 04:19:57 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Tom London  (Andrews)Shirley Patterson  (Linda Page)J. Carrol Naish  (Dr. Tito Daka)George J. Lewis  (Burke)George Chesebro  (Brennan)Lester Dorr  (Lawson)Kenne Duncan  (Fred)Stanley Price  (Henchman Driver)I. Stanford Jolley  (Brett)Gus Glassmire  (Martin Warren)Karl Hackett  (Wallace)Mauritz Hugo  (Doctor)Earle Hodgins  (Joe)Anthony Warde  (Stone)Harold Miller  (Restaurant Patron)Harry Tenbrook  (Bartender)Charles Middleton  (Ken Colton)Roy Bucko  (Barfly)Sam Flint  (Dr. G.H. Borden)Jack Gardner  (Jim Bramwell)Cyril Ring  (Restaurant Patron)George Magrill  (Henchman at Sphinx Club)Billy Wilkerson  (Steve)Jerry Frank  (Cave of Horrors Thug)Jack Ingram  (Henchman Klein)John Maxwell  (Sam Fletcher)Frank Austin  (Hotel Clerk)Sam Lufkin  (Cop)Blackie Whiteford  (Barfly)Dick Curtis  (Agent Croft of Section 50)Harry Wilson  (Henchman)Bud Osborne  (Brown)Terry Frost  (Male Nurse)Warren Jackson  (Bernie)Charles C. Wilson  (Police Captain Arnold)George Robotham  (Henchman)Eddie Kane  (J. Hanson)Robert Fiske  (Foster)William Austin  (Alfred Pennyworth)Al Hill  (Det. Eberle)Pat O'Malley  (Cop)Ted Oliver  (Marshall)Knox Manning  (Vyprávěč)Frank Shannon  (Dr. Hayden)Lynton Brent  (Intended Lockwood Pilot)Douglas Croft  (Robin)Lewis Wilson  (Batman)Michael Vallon  (Preston)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 18. 10. 1962

Tématicky podobné tituly:

Mlčení jehňátek  (1991)Big Lebowski  (1998)Fargo  (1996)Na sever severozápadní linkou  (1959)Doktor Živago  (1965)Hlavní podezřelý: Unesené dítě  (1995)King Kong  (1933)Vynález zkázy  (1958)Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly  (2003)Muž v ohni  (2004)


Film The Batman přidal do databáze uživatel Adell98, za jeho úsilí mu děkujeme. Adell98 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »