The Batman (1943)

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Batman zdarma

Hodnocení filmu:

5.5 / 10

Film režíroval:

Lambert Hillyer  (†80 let)

Producent filmu:

Rudolph C. Flothow  (123 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Lee Zahler  (126 let)

Kamera a efekty:

James S. Brown Jr.  (127 let)

Film uveden také pod názvy:

  • El hombre murciélago
  • O Homem Morcego
  • An Evening with Batman and Robin
  • Betmen
  • The Batman
  • Batman und Robin
  • Batman

Oficiální distributor:

Columbia Pictures Corporation

Shlédnout The Batman film z roku 1943 online

The Batman

Shlédnout film The Batman

Videosoubor: 1943-THE-BATMAN.webm

Stopáž: 04:19:57 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Tom London  (Andrews)Shirley Patterson  (Linda Page)J. Carrol Naish  (Dr. Tito Daka)George J. Lewis  (Burke)George Chesebro  (Brennan)Lester Dorr  (Lawson)Kenne Duncan  (Fred)Stanley Price  (Henchman Driver)I. Stanford Jolley  (Brett)Gus Glassmire  (Martin Warren)Karl Hackett  (Wallace)Mauritz Hugo  (Doctor)Earle Hodgins  (Joe)Anthony Warde  (Stone)Harold Miller  (Restaurant Patron)Harry Tenbrook  (Bartender)Charles Middleton  (Ken Colton)Roy Bucko  (Barfly)Sam Flint  (Dr. G.H. Borden)Jack Gardner  (Jim Bramwell)Cyril Ring  (Restaurant Patron)George Magrill  (Henchman at Sphinx Club)Billy Wilkerson  (Steve)Jerry Frank  (Cave of Horrors Thug)Jack Ingram  (Henchman Klein)John Maxwell  (Sam Fletcher)Frank Austin  (Hotel Clerk)Sam Lufkin  (Cop)Blackie Whiteford  (Barfly)Dick Curtis  (Agent Croft of Section 50)Harry Wilson  (Henchman)Bud Osborne  (Brown)Terry Frost  (Male Nurse)Warren Jackson  (Bernie)Charles C. Wilson  (Police Captain Arnold)George Robotham  (Henchman)Eddie Kane  (J. Hanson)Robert Fiske  (Foster)William Austin  (Alfred Pennyworth)Al Hill  (Det. Eberle)Pat O'Malley  (Cop)Ted Oliver  (Marshall)Knox Manning  (Vyprávěč)Frank Shannon  (Dr. Hayden)Lynton Brent  (Intended Lockwood Pilot)Douglas Croft  (Robin)Lewis Wilson  (Batman)Michael Vallon  (Preston)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 18. 10. 1962

Tématicky podobné tituly:

Mlčení jehňátek  (1991)Big Lebowski  (1998)Fargo  (1996)Na sever severozápadní linkou  (1959)Doktor Živago  (1965)Hlavní podezřelý: Unesené dítě  (1995)King Kong  (1933)Vynález zkázy  (1958)Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly  (2003)Muž v ohni  (2004)


Film The Batman přidal do databáze uživatel Adell98, za jeho úsilí mu děkujeme. Adell98 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »