Flash Gordon (1936)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Flash Gordon zdarma

 • Rok uvedení: 1936
 • Délka filmu: 4 hod 05 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

6 / 10

Film režírovali:

Frederick StephaniRay Taylor  (†63 let)Frederick Stephani  (116 let)

Producent filmu:

Henry MacRae  (142 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

W. Franke Harling  (†72 let)Clifford Vaughan  (125 let)

Kamera a efekty:

Jerome Ash  (127 let)Richard Fryer  (124 let)

Film uveden také pod názvy:

 • O Dragão de Fogo
 • Ap' ti gi ston ari
 • Flash Gordon: Space Soldiers
 • Flaš Gordon
 • Space Soldiers
 • Flash Gordon (1936/I)

Oficiální distributor:

Universal Pictures

Shlédnout Flash Gordon film z roku 1936 online

Flash Gordon

Shlédnout film Flash Gordon

Videosoubor: FlashGordon.ogv

Stopáž: 04:04:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Glenn Strange  (Robot)Buster Crabbe  (Flash Gordon)Jean RogersFred Kohler Jr.Saul A. Goodkind  (voice) (uncredited)Fred Scott  (Soldier with Drugged Wine)Reed Howes  (Minor Role)Ray Corrigan  (Orangopoid)Richard Alexander  (Prince Barin [Chs. 5)Lane Chandler  (Sharkman)George Cleveland  (Professor Hensley)Don Brodie  (Earth Radio Scientist)Slim Whitaker  (Prison Guard)Charles Middleton  (Ming the Merciless)House Peters Jr.  (Shark Man [Chs. 3)Cap Somers  (Sharkman)Tom Steele  (Plane Passenger)George Magrill  (Ming Soldier)Bunny Waters  (Sharkman)John Bagni  (Hawkman Throne Room Guard)Monte Montague  (Ming Soldier)Howard Christie  (Minor Role)Jerry Frank  (Sharkman)James Pierce  (Prince Thun [Chs. 2)Eddie Parker  (Ming Soldier)Al Ferguson  (Spaceograph Operator)Roy Barcroft  (Minor Role)Richard Tucker  (Professor Gordon)Constantine Romanoff  (Monkey Man)Harry Wilson  (Pit Control Operator)Fred Kohler Jr.  (Robot)William Desmond  (Hawkman Lookout Captain)Lon Poff  (High Priest #1)Theodore Lorch  (High Priest #2 [Chs. 8)Jean Rogers  (Dale Arden)Duke York  (King Kala [Chs. 2)Carroll Borland  (Woman in Ming's Palace)Charles McMurphy  (Atom Furnace Slavedriver)Priscilla Lawson  (Princess Aura)Frank Shannon  (Dr. Alexis Zarkov)Lynton Brent  (Transcontinental Plane Steward)Jack 'Tiny' Lipson  (King Vultan [Chs. 5)Bull Montana  (Monkey Man)Earl Askam  (Officer Torch)Jim Corey  (Minor Role)Muriel Goodspeed  (Zona [Ch. 4])Olive Hatch  (Aura's Handmaiden)Sana Rayya  (Priestess of Tigron)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 13. 6. 1936
 • USA 6. 4. 1936

Film Flash Gordon přidal do databáze uživatel ruzjurm, za jeho úsilí mu děkujeme. Ruzjurm také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »