Sahyeongsaje (1982)

Dnes je 29.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Sahyeongsaje zdarma

  • Rok uvedení: 1982
  • Délka filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  Jižní Korea

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout Sahyeongsaje film z roku 1982 online

Sahyeongsaje

Shlédnout film Sahyeongsaje

Videosoubor: 1360451930.ogv

Stopáž: 01:29:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Billy ChanJang Lee Hwang


Film Sahyeongsaje přidal do databáze uživatel mokasina, za jeho úsilí mu děkujeme. Mokasina také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Město Zero

Město Zero

Režisér Karen Šachnazarov již od studentských let spolupracuje se scenáristou Alexandrem Boroďanským. Z jejich spolupráce vznikl i online film Město Zero. Jednoho dne přijede vlakem do obyčejného anonymního města (odtud i název filmu) inženýr Alexej Varakin, aby vyřídil v místní továrně obyčejnou obchodní záležitost. Události však nabývají naprosto odlišných forem, než by se dalo očekávat... shlédnout film »