It: Part 2 (2016)

Dnes je 5.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
It: Part 2 zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film uveden také pod názvy:

  • It: Part 2 (????)

Shlédnout It: Part 2 film z roku 2016 online

It: Part 2

Shlédnout film It: Part 2

Videosoubor: 2426088287_IP2_DVDRip_TreZzoRH264.mkv

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA


Film It: Part 2 přidal do databáze uživatel martasek7526, za jeho úsilí mu děkujeme. Martasek7526 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Ucho

Ucho

Film online zdarma Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že online film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Jde o komorní psychologické drama, v němž se objevují prvky satiry, frašky, grotesky, kriminálního filmu a dokonce i momenty hitchcockovského ladění... shlédnout film »

Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »