It: Part 2 (2016)

Dnes je 12.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
It: Part 2 zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film uveden také pod názvy:

  • It: Part 2 (????)

Shlédnout It: Part 2 film z roku 2016 online

It: Part 2

Shlédnout film It: Part 2

Videosoubor: 2426088287_IP2_DVDRip_TreZzoRH264.mkv

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA


Film It: Part 2 přidal do databáze uživatel martasek7526, za jeho úsilí mu děkujeme. Martasek7526 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Fitzcarraldo

Fitzcarraldo

Umanutý dobrodruh Fitzcarraldo si usmyslí, že do peruánských pralesů dopraví zázrak evropské kultury - operu. Jeho cesta do nitra neprobádaných končin naráží na bezpočet potíží, k nejpověstnějším patří přesouvání parníku přes horský hřeben. Ve filmu zaznějí slavní operní melodie, z gramofonových desek uslyšíme i hlas Enrika Carusa, jenž téměř zázračně uklidní nepřátelsky naladěné Indiány Online online film se natáčel za mimořádně obtížných podmínek tři roky, během nichž musel režisér měnit i herecké obsazení - mimo jiné odstoupili např. Jack Nicholson a Mick Jagger. shlédnout film »

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Americkou herečku Whoopi Goldbergovou zná většina diváků z filmu Duch, v němž hrála s Patrickem Swayzem. Jedna z nejvýraznějších komiček současnosti má ovšem na kontě mnohem víc známých snímků, v nichž dokázala, že umí zahrát i charakterní role. Narodila se roku 1955 a online ve filmu debutovala až ve svých třiceti letech - a to hned u slavného Stevena Spielberga v jeho Barvě nachu. V roce 1992 natočila svůj nejúspěšnější online film Sestra v akci, který se dočkal několika pokračování... shlédnout film »