Tři životy Vladimíra Pucholta (1996)

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Tři životy Vladimíra Pucholta zdarma

Hodnocení tv filmu:

8.1 / 10

TV Film režírovali:

Martin Slunečko  (66 let)Miloslav Šmídmajer  (59 let)

Kamera a efekty:

František Hanák

Shlédnout Tři životy Vladimíra Pucholta tv film z roku 1996 online

Dokumentární film Tři životy Vladimíra Pucholta je jediným dokumentem, který byl o této významné herecké osobnosti českého filmu natočen. Jeho tvůrci Miloslav Šmídmajer a Martin Slunečko uvažovali o natočení tohoto pořadu už v roce 1990, ale příležitost se naskytla až po pěti letech. Miroslav Ondříček svého dlouholetého přítele Vladimíra Pucholta přemluvil a otevřel tak cestu k natáčení, kterému se Vladimír Pucholt zásadně vyhýbá. Jak vidí dnes MUDr. Vladimír Pucholt svoji hereckou kariéru v Československu, jaké byly motivy odchodu do Anglie a jak dnes žije v kanadském Torontu, to jsou základní momenty dokumentárního filmu, který vznikl za finanční participace Národního centra podpory zdraví a Tvůrčí skupiny Čestmíra Kopeckého České televize Praha.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Tři životy Vladimíra Pucholta

Shlédnout tv film Tři životy Vladimíra Pucholta

Videosoubor: 571148898_TIIVRP_DVDRip_TreZzoRH264.mkv

Stopáž: 00:40:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Vladimír Pucholt


Film Tři životy Vladimíra Pucholta přidal do databáze uživatel KikiKikca, za jeho úsilí mu děkujeme. KikiKikca také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Denně předstupuji před tvou tvář

Denně předstupuji před tvou tvář

Jak dějiny Evropy 20. století zasáhly do životů obyčejných lidí Online online film o pokoře a víře. Hlavní postavou filmu Denně předstupuji před tvou tvář... je sudetský Němec František Eimann, který byl po válce „odsunut“, ale touha po domově ho táhla zpátky do Orlických hor. (LFŠ 2007) shlédnout film »

Krysař

Krysař

Moderní zpracování středověké německé legendy o krysaři, který ztrestá hříšné a zpupné město Hammeln. Je to jeden z nejnáročnějších online filmů, které kdy byly ve světě animovaného filmu natočeny. Expresivně, dramaticky stylizované loutky a scény se stávají krutým obrazem života, z něhož vymizel cit a láska Online online film Krysař patří plným právem mezi základní díla české i světové animované tvorby. shlédnout film »