Tři životy Vladimíra Pucholta (1996)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Tři životy Vladimíra Pucholta zdarma

Hodnocení tv filmu:

8.1 / 10

TV Film režírovali:

Martin Slunečko  (67 let)Miloslav Šmídmajer  (59 let)

Kamera a efekty:

František Hanák

Shlédnout Tři životy Vladimíra Pucholta tv film z roku 1996 online

Dokumentární film Tři životy Vladimíra Pucholta je jediným dokumentem, který byl o této významné herecké osobnosti českého filmu natočen. Jeho tvůrci Miloslav Šmídmajer a Martin Slunečko uvažovali o natočení tohoto pořadu už v roce 1990, ale příležitost se naskytla až po pěti letech. Miroslav Ondříček svého dlouholetého přítele Vladimíra Pucholta přemluvil a otevřel tak cestu k natáčení, kterému se Vladimír Pucholt zásadně vyhýbá. Jak vidí dnes MUDr. Vladimír Pucholt svoji hereckou kariéru v Československu, jaké byly motivy odchodu do Anglie a jak dnes žije v kanadském Torontu, to jsou základní momenty dokumentárního filmu, který vznikl za finanční participace Národního centra podpory zdraví a Tvůrčí skupiny Čestmíra Kopeckého České televize Praha.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Tři životy Vladimíra Pucholta

Shlédnout tv film Tři životy Vladimíra Pucholta

Videosoubor: 571148898_TIIVRP_DVDRip_TreZzoRH264.mkv

Stopáž: 00:40:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Vladimír Pucholt


Film Tři životy Vladimíra Pucholta přidal do databáze uživatel KikiKikca, za jeho úsilí mu děkujeme. KikiKikca také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »