Tři životy Vladimíra Pucholta (1996)

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Tři životy Vladimíra Pucholta zdarma

Hodnocení tv filmu:

8.1 / 10

TV Film režírovali:

Martin Slunečko  (67 let)Miloslav Šmídmajer  (60 let)

Kamera a efekty:

František Hanák

Shlédnout Tři životy Vladimíra Pucholta tv film z roku 1996 online

Dokumentární film Tři životy Vladimíra Pucholta je jediným dokumentem, který byl o této významné herecké osobnosti českého filmu natočen. Jeho tvůrci Miloslav Šmídmajer a Martin Slunečko uvažovali o natočení tohoto pořadu už v roce 1990, ale příležitost se naskytla až po pěti letech. Miroslav Ondříček svého dlouholetého přítele Vladimíra Pucholta přemluvil a otevřel tak cestu k natáčení, kterému se Vladimír Pucholt zásadně vyhýbá. Jak vidí dnes MUDr. Vladimír Pucholt svoji hereckou kariéru v Československu, jaké byly motivy odchodu do Anglie a jak dnes žije v kanadském Torontu, to jsou základní momenty dokumentárního filmu, který vznikl za finanční participace Národního centra podpory zdraví a Tvůrčí skupiny Čestmíra Kopeckého České televize Praha.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Tři životy Vladimíra Pucholta

Shlédnout tv film Tři životy Vladimíra Pucholta

Videosoubor: 571148898_TIIVRP_DVDRip_TreZzoRH264.mkv

Stopáž: 00:40:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Vladimír Pucholt


Film Tři životy Vladimíra Pucholta přidal do databáze uživatel KikiKikca, za jeho úsilí mu děkujeme. KikiKikca také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »