Tři životy Vladimíra Pucholta (1996)

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Tři životy Vladimíra Pucholta zdarma

Hodnocení tv filmu:

8.1 / 10

TV Film režírovali:

Martin Slunečko  (66 let)Miloslav Šmídmajer  (59 let)

Kamera a efekty:

František Hanák

Shlédnout Tři životy Vladimíra Pucholta tv film z roku 1996 online

Dokumentární film Tři životy Vladimíra Pucholta je jediným dokumentem, který byl o této významné herecké osobnosti českého filmu natočen. Jeho tvůrci Miloslav Šmídmajer a Martin Slunečko uvažovali o natočení tohoto pořadu už v roce 1990, ale příležitost se naskytla až po pěti letech. Miroslav Ondříček svého dlouholetého přítele Vladimíra Pucholta přemluvil a otevřel tak cestu k natáčení, kterému se Vladimír Pucholt zásadně vyhýbá. Jak vidí dnes MUDr. Vladimír Pucholt svoji hereckou kariéru v Československu, jaké byly motivy odchodu do Anglie a jak dnes žije v kanadském Torontu, to jsou základní momenty dokumentárního filmu, který vznikl za finanční participace Národního centra podpory zdraví a Tvůrčí skupiny Čestmíra Kopeckého České televize Praha.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Tři životy Vladimíra Pucholta

Shlédnout tv film Tři životy Vladimíra Pucholta

Videosoubor: 571148898_TIIVRP_DVDRip_TreZzoRH264.mkv

Stopáž: 00:40:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Vladimír Pucholt


Film Tři životy Vladimíra Pucholta přidal do databáze uživatel KikiKikca, za jeho úsilí mu děkujeme. KikiKikca také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »