Repórter X (1987)

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Repórter X zdarma

  • Rok uvedení: 1987
  • Délka filmu: 1 hod 42 min
  • Země původu:  Portugalsko
  • Originální jazyk: Portugalština
  • Žánr: Krimi
  • Formát obrazu: 1.66:1  (Open Matte)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

José Nascimento  (73 let)

Producent filmu:

José Nascimento  (73 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

Sérgio Godinho  (75 let)António Emiliano  (62 let)

Kamera a efekty:

Manuel Costa e Silva  (83 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Repórter X

Shlédnout Repórter X film z roku 1987 online

Repórter X

Shlédnout film Repórter X

Videosoubor: ReporterX.mpg

Stopáž: 01:41:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Joaquim de AlmeidaFilipe Ferrer  (Newspaper Director)Marcello Urgeghe  (Cobra)Jorge Silva Melo  (Camilo)Francisco Nascimento  (Groom)Joaquim de Almeida  (Reinaldo Ferreira)Adelaide JoãoSuzana Borges  (Ana Sturr)Paula Guedes  (Zaiza)José Ribeiro da Fonte  (Minister)José Wallenstein  (Stuart)António EmilianoTeresa Roby  (Regina)Duarte Barrilaro RuasIsabel Branco  (Wanda Ratschgiff)José NascimentoAnamar  (Charlotte)Paulo BorgesEdgar CarameloManuela Cassola  (Stewardess)Luis EstrelaElsa FernandesJosé Macedo FrancoFernando GasparManuel Graça DiasFernando Heitor  (Mrio)Gonçalo Pinto LeiteFernando MachadoLuís Madureira  (Silent Film Actor)Bernardo MoreiraEunice Muñoz  (Sara Sturr)António José OliveiraRui Reininho  (Satov)Pedro Cabrita ReisMário Viegas  (Sete Lnguas)Helena Vieira  (Silentt Film Actress)Ana Wilson  (Diana)


Film Repórter X přidal do databáze uživatel Thalia, za jeho úsilí mu děkujeme. Thalia také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »