Dom, kotoryj postrojil Svift (1982)

Dnes je 25.10. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Dom, kotoryj postrojil Svift zdarma

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režíroval:

Mark Zacharov  (87 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Gennadij Gladkov  (86 let)

Kamera a efekty:

Lev Bunin

TV Film uveden také pod názvy:

  • Дом, который построил Свифт
  • The House That Swift Built
  • Dom, kotoryy postroil Svift (1982) (TV)

Oficiální distributor:

Ekran

Shlédnout Dom, kotoryj postrojil Svift tv film z roku 1982 online

Dom, kotoryj postrojil Svift

Shlédnout tv film Dom, kotoryj postrojil Svift

Videosoubor: DomKotoryjPostrojilSvift.ogv

Stopáž: 02:17:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Olegar Fedoro  (Alien)Alexandr Abdulov  (Dr. Simpson)Oleg Jankovskij  (Jonathan Swift)Alexandr Zbrujev  (First Lillypoot)Jevgenij Leonov  (Giant)Vladimir FjodorovSemjon FaradaAlexandra Zacharova  (Stella)Viktor Proskurin  (Policeman)Vsevolod LarionovEvgeniy Markov  (Uchastnik soveschaniya)Vladimir Belousov  (Patrick)Aleksandr Sirin  (Somebody)Nikolay Karachentsov  (Second Lillypoot)Tatyana Rudina  (Lillypoot's Wife)Yuri AstafyevAndrey RabinovichVladimir LosevV. ArlakhovMarina Ignatova  (Vanessa)


Film Dom, kotoryj postrojil Svift přidal do databáze uživatel Lillyan, za jeho úsilí mu děkujeme. Lillyan také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pippi dlouhá punčocha

Pippi dlouhá punčocha

Kniha známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej Pipi Dlhá pančucha vyšla už v r.1949, ale dobrodružstvá snáď najpopulárnejšej detskej hrdiny boli sfilmované až po takmer 20-tich rokoch - a ešte veľakrát potom. Úspech prvého filmu spôsobil, že okrem televízneho seriálu boli nakrútené ešte dve pokračovania (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka). V r.1987 vzniká americký remake Nové dobrodružstvá Pippi Dlhej Pančuchy... shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »