Whatever We Do (2003)

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Whatever We Do zdarma

  • Rok uvedení: 2003
  • Délka filmu: 25 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Krátkometrážní
  • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

6.4 / 10

Film režíroval:

Kevin Connolly  (45 let)

Producenti filmu:

Tobey Maguire  (43 let)Jana Sue MemelHillary ShermanAddison WrightNina Lenders

Hudbu k filmu vytvořil:

Michael Bloom

Kamera a efekty:

Eric Haase

Film uveden také pod názvy:

  • Whatever We Do

Oficiální distributor:

Fox Searchlab

Shlédnout Whatever We Do film z roku 2003 online

Whatever We Do

Shlédnout film Whatever We Do

Videosoubor: rip_whwedo_2003.webm

Stopáž: 00:25:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Robert Downey Jr.  (Bobby)Tim Roth  (Joe)Zooey Deschanel  (Nikki)Amanda Peet  (Patty)Vincent Laresca  (Bartender)Jolane Lentz  (Girl at Bar)Scott Bloom  (Walter the Waiter)Chuck Pacheco  (Spanish Kitchen Employee)Charles Heaphy  (Bar Patron)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 1. 2003

Film Whatever We Do přidal do databáze uživatel dudmen, za jeho úsilí mu děkujeme. Dudmen také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »