It's a Bird, It's a Plane, It's Superman (1975)

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
It's a Bird, It's a Plane, It's Superman zdarma

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Shlédnout It's a Bird, It's a Plane, It's Superman tv film z roku 1975 online

It's a Bird, It's a Plane, It's Superman

Shlédnout tv film It's a Bird, It's a Plane, It's Superman

Videosoubor: ItSABirdItSAPlaneItSSuperman-XVid.avi

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Kenneth MarsLoretta SwitMichael LembeckLesley Ann WarrenDavid WayneGeorge ChandlerHarvey Lembeck

Tématicky podobné tituly:

NightMan  (1997)Catwoman  (2004)Návrat neuvěřitelného Hulka  (1988)Adventures of Captain Marvel  (1941)Superman and the Mole Men  (1951)It's a Bird, It's a Plane, It's Superman  (1975)The New Original Wonder Woman  (1975)The Batman  (1943)Superman se vrací  (2006)Fantastic Four, The  (1994)


Film It's a Bird, It's a Plane, It's Superman přidal do databáze uživatel Goosmon, za jeho úsilí mu děkujeme. Goosmon také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »