It's a Bird, It's a Plane, It's Superman (1975)

Dnes je 17.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
It's a Bird, It's a Plane, It's Superman zdarma

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Shlédnout It's a Bird, It's a Plane, It's Superman tv film z roku 1975 online

It's a Bird, It's a Plane, It's Superman

Shlédnout tv film It's a Bird, It's a Plane, It's Superman

Videosoubor: ItSABirdItSAPlaneItSSuperman-XVid.avi

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Kenneth MarsLoretta SwitMichael LembeckLesley Ann WarrenDavid WayneGeorge ChandlerHarvey Lembeck

Tématicky podobné tituly:

NightMan  (1997)Catwoman  (2004)Návrat neuvěřitelného Hulka  (1988)Adventures of Captain Marvel  (1941)Superman and the Mole Men  (1951)It's a Bird, It's a Plane, It's Superman  (1975)The New Original Wonder Woman  (1975)The Batman  (1943)Superman se vrací  (2006)Fantastic Four, The  (1994)


Film It's a Bird, It's a Plane, It's Superman přidal do databáze uživatel Goosmon, za jeho úsilí mu děkujeme. Goosmon také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Deep Inside Stacy Valentine

Deep Inside Stacy Valentine

Střihový online film toho nejlepšího se Stacy Valentine z jejích filmů Undercover Desires, Eternal Lust, L. A. Lust a L. A. Fashion Girls, doplněný o jednu novou scénu. Filmem provází sama Stacy Valentine! shlédnout film »

Po svatbě

Po svatbě

Film online zdarma dánské režisérky Susanne Bier (Bratři) byl nominován na Oscara za nejlepší cizojazyčný online film a patří k tomu nejlepšímu, co nám současná skandinávská kinematografie může nabídnout. Hrdinou filmu je charismatický a talentovaný dánský herec Mads Mikkelsen (Casino Royal) pracující v indickém sirotčinci, který zoufale potřebuje finanční prostředky. Ty se nabízejí z rodného Dánska, země, kterou nechal daleko za sebou. Životní situace, které ho tam čekají, změní obchodní cestu v dramatickou, bolestnou zkoušku pro všechny zúčastněné. shlédnout film »