It's a Bird, It's a Plane, It's Superman (1975)

Dnes je 17.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
It's a Bird, It's a Plane, It's Superman zdarma

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Shlédnout It's a Bird, It's a Plane, It's Superman tv film z roku 1975 online

It's a Bird, It's a Plane, It's Superman

Shlédnout tv film It's a Bird, It's a Plane, It's Superman

Videosoubor: ItSABirdItSAPlaneItSSuperman-XVid.avi

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Kenneth MarsLoretta SwitMichael LembeckLesley Ann WarrenDavid WayneGeorge ChandlerHarvey Lembeck

Tématicky podobné tituly:

NightMan  (1997)Catwoman  (2004)Návrat neuvěřitelného Hulka  (1988)Adventures of Captain Marvel  (1941)Superman and the Mole Men  (1951)It's a Bird, It's a Plane, It's Superman  (1975)The New Original Wonder Woman  (1975)The Batman  (1943)Superman se vrací  (2006)Fantastic Four, The  (1994)


Film It's a Bird, It's a Plane, It's Superman přidal do databáze uživatel Goosmon, za jeho úsilí mu děkujeme. Goosmon také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Sabata

Sabata

Fanoušci spaghetti westernu zvyklí na filmy zdarma jako Django nebo Hodný, Zlý a Ošklivý budou při sledování Sabaty pravděpodobně překvapeni. Ve snímku sice hraje stejnojmennou hlavní roli nepříliš výřečného hrdiny hvězda spaghetti westernu Lee Van Cleef, ale tento online film má v porovnání s tradičním žánrovým zpracováním vycházejícím ze stylu Sergia Leoneho výrazně odlišný ráz. Režisér a spoluautor Gianfranco Parolini (alias Frank Kramer) vytvořil dílo, které by se dalo zařadit spíše někam mezi televizní seriál Wild Wild West a typickou bondovku... shlédnout film »

Reminiscences of a Journey to Lithuania

Reminiscences of a Journey to Lithuania

Pokus o zmapování bolestné zkušenosti exulanta vracejícího se po dlouhé době do vlasti v deníkovém experimentálním filmu natáčeném na 8mm kameru... shlédnout film »