It's a Bird, It's a Plane, It's Superman (1975)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
It's a Bird, It's a Plane, It's Superman zdarma

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Shlédnout It's a Bird, It's a Plane, It's Superman tv film z roku 1975 online

It's a Bird, It's a Plane, It's Superman

Shlédnout tv film It's a Bird, It's a Plane, It's Superman

Videosoubor: ItSABirdItSAPlaneItSSuperman-XVid.avi

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Kenneth MarsLoretta SwitMichael LembeckLesley Ann WarrenDavid WayneGeorge ChandlerHarvey Lembeck

Tématicky podobné tituly:

NightMan  (1997)Catwoman  (2004)Návrat neuvěřitelného Hulka  (1988)Adventures of Captain Marvel  (1941)Superman and the Mole Men  (1951)It's a Bird, It's a Plane, It's Superman  (1975)The New Original Wonder Woman  (1975)The Batman  (1943)Superman se vrací  (2006)Fantastic Four, The  (1994)


Film It's a Bird, It's a Plane, It's Superman přidal do databáze uživatel Goosmon, za jeho úsilí mu děkujeme. Goosmon také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »