Pêcheur dans le torrent, Le (1897)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Pêcheur dans le torrent, Le zdarma

Hodnocení filmu:

5 / 10

Film režíroval:

Alice Guy  (†95 let)

Film uveden také pod názvy:

  • The Fisherman at the Stream
  • Le pêcheur dans le torrent

Oficiální distributor:

Société des Etablissements L. Gaumont

Shlédnout Pêcheur dans le torrent, Le film z roku 1897 online

Pêcheur dans le torrent, Le

Shlédnout film Pêcheur dans le torrent, Le

Videosoubor: 1529566113_PCDLTL_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 9. 2009

Film Pêcheur dans le torrent, Le přidal do databáze uživatel Uton, za jeho úsilí mu děkujeme. Uton také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »