Mary Queen of Scots (2014)

Dnes je 24.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Mary Queen of Scots zdarma

  • Rok uvedení: 2014
  • Země původu:  Velká Británie
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Susanne Bier  (59 let)

Producenti filmu:

Tim Bevan  (62 let)Eric Fellner

Film uveden také pod názvy:

  • Mary Queen of Scots (????)

Oficiální distributor:

Working Title Films

Shlédnout Mary Queen of Scots film z roku 2014 online

Mary Queen of Scots

Shlédnout film Mary Queen of Scots

Videosoubor: mary_queen_of_scots_highH264.mkv

Stopáž: -1:-1:-51 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Saoirse Ronan  (Mary)


Film Mary Queen of Scots přidal do databáze uživatel Andrea2811, za jeho úsilí mu děkujeme. Andrea2811 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Umění musí bolet

Umění musí bolet

Režisér filmů Přízračný svět a Santa je úchyl! tentokrát přináší online film o talentovaném mladém malíři Jerome Platzovi (Max Minghella), který utíká ze střední školy, aby studoval na malé umělecké škole na východním pobřeží. Chce si tu splnit své největší přání – stát se největším světovým malířem, podobně jako jeho vzor Picasso. Krásu a preciznost jeho portrétů bohužel na hodinách umění nikdo neocení. Dokonce ani jeho příkré soudy o práci spolužáků a pozdější pokusy vytvořit své vlastní pseudoumění nenajdou obdivovatele. Ale někdo přeci jen Jeromeho obdivuje... shlédnout film »