Kniha džunglí (2016)

Dnes je 22.10. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Kniha džunglí zdarma

Hodnocení filmu:

8 / 10

Film režíroval:

Jon Favreau  (53 let)

Producenti filmu:

Peter M. TobyansenMolly AllenKaren GilchristBrigham TaylorJohn Bartnicki

Hudbu k filmu vytvořil:

John Debney  (63 let)

Kamera a efekty:

Bill Pope  (67 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Kniha dzunglí
  • Книга джунглей
  • Knjiga o džungli
  • Djungelboken
  • O Livro da Selva
  • The Jungle Book

Oficiální distributor:

Walt Disney Pictures

Shlédnout Kniha džunglí film z roku 2016 online

Kniha džunglí

Shlédnout film Kniha džunglí

Videosoubor: rip_knun_2016H264.mkv

Stopáž: 01:46:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Christopher Walken  (King Louie)Ben Kingsley  (Bagheera)Giancarlo Esposito  (Akela)Bill Murray  (Baloo)Scarlett Johansson  (Kaa)Jon FavreauSam RaimiGarry ShandlingDee Bradley BakerIdris Elba  (Shere Khan)Russell PetersEmjay Anthony  (Gray)Allan TrautmanLupita Nyong'o  (Raksha)Neel Sethi  (Mowgli)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 15. 4. 2016

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Kniha džunglí přidal do databáze uživatel Mimela, za jeho úsilí mu děkujeme. Mimela také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sám ve stěně

Sám ve stěně

Hlavním hrdinou filmu je třiadvacetiletý Alex Honnold, který zdolává ty největší stěny bez jištění. Za každou sebemenší chybu ho může potkat trest nejvyšší - smrt. Ve snímku se pokusí o rekordní sólo výstup na 600 metrů vysokou stěnu na Half Dome. Teprve tam Alex poprvé pozná, co je to strach Online online film získal ocenění na všech festivalech, kterých se účastnil. shlédnout film »

Katina

Katina

Katina je krásavica, ktorá bola vždy stredom pozornosti. Sama žartom hovorí, že žije z náhodných stretnutí a z rýchlych rozchodov. Bezstarostne míňa dedičstvo po tete. Ani vedúci brigády nie je nadšený príchodom takéhoto ľahtikárskeho dievčaťa na stavbu. Aby sa zabezpečil pred nepríjemnosťami, zverí "patronát" nad Katinou svojmu obľúbencovi. Medzi mladými ľuďmi sa však zrodí ozajstná láska .... (popis k filmu z časopisu Film online zdarma a divadlo 1977) shlédnout film »