Kniha džunglí (2016)

Dnes je 15.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Kniha džunglí zdarma

Hodnocení filmu:

8 / 10

Film režíroval:

Jon Favreau  (54 let)

Producenti filmu:

Peter M. TobyansenMolly AllenKaren GilchristBrigham TaylorJohn Bartnicki

Hudbu k filmu vytvořil:

John Debney  (64 let)

Kamera a efekty:

Bill Pope  (68 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Kniha dzunglí
  • Книга джунглей
  • Knjiga o džungli
  • Djungelboken
  • O Livro da Selva
  • The Jungle Book

Oficiální distributor:

Walt Disney Pictures

Shlédnout Kniha džunglí film z roku 2016 online

Kniha džunglí

Shlédnout film Kniha džunglí

Videosoubor: rip_knun_2016H264.mkv

Stopáž: 01:46:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Christopher Walken  (King Louie)Ben Kingsley  (Bagheera)Giancarlo Esposito  (Akela)Bill Murray  (Baloo)Scarlett Johansson  (Kaa)Jon FavreauSam RaimiGarry ShandlingDee Bradley BakerIdris Elba  (Shere Khan)Russell PetersEmjay Anthony  (Gray)Allan TrautmanLupita Nyong'o  (Raksha)Neel Sethi  (Mowgli)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 15. 4. 2016

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Kniha džunglí přidal do databáze uživatel Mimela, za jeho úsilí mu děkujeme. Mimela také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


O chloupek

O chloupek

Wallace, Gromit, zločinný buldog Preston a krásná Vendulína... Britský oscarový animovaný online film Nicka Parka.Ovce, úklady a láska – to všechno čeká v této půlhodině pana Wallace a jeho inteligentního psa Gromita ve strhujícím, napínavém ale i humorném příběhu nazvaném O chloupek. Nick Park za něj v roce 1996 získal Oskara. Rafinovaně realizovaný animovaný film, kombinující formelu s kostrami klasických loutkových online filmů, kde počet střihů 10krát převyšuje hraný akční film, a kde tedy záleží na jakémkoliv detailu. Zde totiž rozhodují „ohromné maličkosti". shlédnout film »

Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »