Urnebesna tragedija (1995)

Dnes je 19.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Urnebesna tragedija zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Goran Marković  (72 let)

Producenti filmu:

Jacky OuaknineDidier CouedicBojan Maljevic  (72 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Zoran Simjanović  (73 let)

Kamera a efekty:

Radoslav Vladic  (66 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Urnebesna tragedija
  • The Tragic Burlesque
  • Burleske Tragödie
  • Tragédie burlesque

Oficiální distributor:

Compagnie des Films

Shlédnout Urnebesna tragedija film z roku 1995 online

Urnebesna tragedija

Shlédnout film Urnebesna tragedija

Videosoubor: UrnebesnaTragedija.mp4

Stopáž: 01:34:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Rade Šerbedžija  (Kosta)Bogdan Diklić  (Joja)Pavel Popandov  (Milicioner)Georgi Kalojančev  (Taksista)Dragan Petrovic  (Brka)Danilo 'Bata' Stojkovic  (Vasilije)Dragan Nikolić  (Milan)Dosju Dosev  (Pacijent IV)Vesna Trivalic  (Julka)Sonja Savic  (Violeta)Boro Stjepanović  (Cira)Cvetan Daskalov  (Pacijent II)Olivera Markovic  (Rajna)Theodor Youroukov  (Pacijent XII)Maya Bejanska  (Irena)Gordana Gadzic  (Ruza)Peter Batchvarov  (Pacijent X)Rumen Traykov  (Pacijent I)Vojislav Brajovic  (Doktor)Milo Miranovic  (Portir)Azra Cengic  (Inspicijent)Detelin Candev  (Uhapsenik)Nikola Rudarov  (Sef odeljenja)Asen Kisimov  (Pacijent III)Valcho Kamarashev  (Glumac u pozoristu)Marko Bacovic  (Smesko)Nikola Gavrilovic  (Neven)Milica Mihajlovic  (Vera)Branislav Zeremski  (Tasa 'Tica)Moiss Levy  (Pacijent V)Mariyan Bozukov  (Pacijent VI)Nencho Ilchev  (Pacijent VII)Elena Kuneva  (Pacijentkinja I)Milcho Popov  (Pacijent VIII)Stojan Valchev  (Pacijent IX)Dimitar Georgiev  (Pacijent XI)Maya Tomova  (Pacijentkinja II)Ivan Yanchev  (Pacijent XIII)Martina Vachkova  (Pacijentkinja III)Krasimir Nedialkov  (Pacijent XIV)Nikola Velichkov  (Pacijent XV)Ljuba Dejanova  (Pacijentkinja IV)Linda Russeva  (Glumica)Aleko Minchev  (Starac)Rumiana Ilieva  (Kasirka)Ivo Kalinov  (Prodavac)Petrana Miletieva  (Prodavacica I)Desislava Georgieva  (Prodavacica II)


Film Urnebesna tragedija přidal do databáze uživatel avonlady, za jeho úsilí mu děkujeme. Avonlady také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Nespatřené

Nespatřené

Film online zdarma přibližuje svět nevidomých dětí z pražské školy Jaroslava Ježka, které díky péči fotografky Daniely Horníčkové začaly samy fotografovat. Jejich fotky pomáhají vytvářet nové mosty mezi dvěma ostrovy našeho světa: mezi nespatřeným a viděným. Miroslav Janek, který je více spoluhráčem svých hrdinů než jejich režisérem, nám umožňuje sledovat proces natáčení, který se online ve filmu stává předmětem fascinujícího audiovizuálního dialogu autorů s jejich světem... shlédnout film »

Kolotoč

Kolotoč

Maďarský umělecký online film z vesnického prostředí. Vypráví o lásce nesmělé Mari Patakiové a prudkého Mátého Bíra zvítězivší nad zatvrzelostí Mariiných rodičů, kteří pro dceru sami vybrali ženicha. Mari a Máté jsou představiteli nového života na vesnici. Cesta Mariina otce do družstevního kolektivu je mnohem obtížnější, protože pouta, která jej táhnou k starému životu, jsou příliš silná. Závěr filmu však přesvědčuje, že i starý István Pataki své místo v nové společnosti najde. - Film online zdarma „Kolotoč" patří k nejzdařilejším filmům nové maďarské produkce... shlédnout film »