Urnebesna tragedija (1995)

Dnes je 27.5. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Urnebesna tragedija zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Goran Marković  (73 let)

Producenti filmu:

Jacky OuaknineDidier CouedicBojan Maljevic  (73 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Zoran Simjanović  (73 let)

Kamera a efekty:

Radoslav Vladic  (67 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Urnebesna tragedija
  • The Tragic Burlesque
  • Burleske Tragödie
  • Tragédie burlesque

Oficiální distributor:

Compagnie des Films

Shlédnout Urnebesna tragedija film z roku 1995 online

Urnebesna tragedija

Shlédnout film Urnebesna tragedija

Videosoubor: UrnebesnaTragedija.mp4

Stopáž: 01:34:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Rade Šerbedžija  (Kosta)Bogdan Diklić  (Joja)Pavel Popandov  (Milicioner)Georgi Kalojančev  (Taksista)Dragan Petrovic  (Brka)Danilo 'Bata' Stojkovic  (Vasilije)Dragan Nikolić  (Milan)Dosju Dosev  (Pacijent IV)Vesna Trivalic  (Julka)Sonja Savic  (Violeta)Boro Stjepanović  (Cira)Cvetan Daskalov  (Pacijent II)Olivera Markovic  (Rajna)Theodor Youroukov  (Pacijent XII)Maya Bejanska  (Irena)Gordana Gadzic  (Ruza)Peter Batchvarov  (Pacijent X)Rumen Traykov  (Pacijent I)Vojislav Brajovic  (Doktor)Milo Miranovic  (Portir)Azra Cengic  (Inspicijent)Detelin Candev  (Uhapsenik)Nikola Rudarov  (Sef odeljenja)Asen Kisimov  (Pacijent III)Valcho Kamarashev  (Glumac u pozoristu)Marko Bacovic  (Smesko)Nikola Gavrilovic  (Neven)Milica Mihajlovic  (Vera)Branislav Zeremski  (Tasa 'Tica)Moiss Levy  (Pacijent V)Mariyan Bozukov  (Pacijent VI)Nencho Ilchev  (Pacijent VII)Elena Kuneva  (Pacijentkinja I)Milcho Popov  (Pacijent VIII)Stojan Valchev  (Pacijent IX)Dimitar Georgiev  (Pacijent XI)Maya Tomova  (Pacijentkinja II)Ivan Yanchev  (Pacijent XIII)Martina Vachkova  (Pacijentkinja III)Krasimir Nedialkov  (Pacijent XIV)Nikola Velichkov  (Pacijent XV)Ljuba Dejanova  (Pacijentkinja IV)Linda Russeva  (Glumica)Aleko Minchev  (Starac)Rumiana Ilieva  (Kasirka)Ivo Kalinov  (Prodavac)Petrana Miletieva  (Prodavacica I)Desislava Georgieva  (Prodavacica II)


Film Urnebesna tragedija přidal do databáze uživatel avonlady, za jeho úsilí mu děkujeme. Avonlady také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Raz dva

Raz dva

"Šok, který online film Raz dva vyvolal na canneském festivalu (u diváků, tisku a poroty, která mu udělila svou Velkou cenu), nás potěšil. Se svými sedmi filmy zdarma za téměř dvacet let obsadil Edward Yang už dlouho místo ve stínu "čínomilné cinefílie" (la cinéphilie sinophile). Uznávaný, zčásti uctívaný, ale nevnímaný a nepochopený nikdy tak zřetelně jako Chou Siao-sien, vůdčí postava tchaj-wanské nové vlny, k jejímž hlavním hybatelům Yang patřil." "Ve filmu Raz dva není zkušenosti, která by nebyla kopií nebo replikou jiné zkušenosti, jejím sousedem v prostoru nebo v montáži... shlédnout film »

Pražské blues

Pražské blues

Módně stylizovaný "pocitový" online film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky online ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus. shlédnout film »