Urnebesna tragedija (1995)

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Urnebesna tragedija zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Goran Marković  (73 let)

Producenti filmu:

Jacky OuaknineDidier CouedicBojan Maljevic  (72 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Zoran Simjanović  (73 let)

Kamera a efekty:

Radoslav Vladic  (66 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Urnebesna tragedija
  • The Tragic Burlesque
  • Burleske Tragödie
  • Tragédie burlesque

Oficiální distributor:

Compagnie des Films

Shlédnout Urnebesna tragedija film z roku 1995 online

Urnebesna tragedija

Shlédnout film Urnebesna tragedija

Videosoubor: UrnebesnaTragedija.mp4

Stopáž: 01:34:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Rade Šerbedžija  (Kosta)Bogdan Diklić  (Joja)Pavel Popandov  (Milicioner)Georgi Kalojančev  (Taksista)Dragan Petrovic  (Brka)Danilo 'Bata' Stojkovic  (Vasilije)Dragan Nikolić  (Milan)Dosju Dosev  (Pacijent IV)Vesna Trivalic  (Julka)Sonja Savic  (Violeta)Boro Stjepanović  (Cira)Cvetan Daskalov  (Pacijent II)Olivera Markovic  (Rajna)Theodor Youroukov  (Pacijent XII)Maya Bejanska  (Irena)Gordana Gadzic  (Ruza)Peter Batchvarov  (Pacijent X)Rumen Traykov  (Pacijent I)Vojislav Brajovic  (Doktor)Milo Miranovic  (Portir)Azra Cengic  (Inspicijent)Detelin Candev  (Uhapsenik)Nikola Rudarov  (Sef odeljenja)Asen Kisimov  (Pacijent III)Valcho Kamarashev  (Glumac u pozoristu)Marko Bacovic  (Smesko)Nikola Gavrilovic  (Neven)Milica Mihajlovic  (Vera)Branislav Zeremski  (Tasa 'Tica)Moiss Levy  (Pacijent V)Mariyan Bozukov  (Pacijent VI)Nencho Ilchev  (Pacijent VII)Elena Kuneva  (Pacijentkinja I)Milcho Popov  (Pacijent VIII)Stojan Valchev  (Pacijent IX)Dimitar Georgiev  (Pacijent XI)Maya Tomova  (Pacijentkinja II)Ivan Yanchev  (Pacijent XIII)Martina Vachkova  (Pacijentkinja III)Krasimir Nedialkov  (Pacijent XIV)Nikola Velichkov  (Pacijent XV)Ljuba Dejanova  (Pacijentkinja IV)Linda Russeva  (Glumica)Aleko Minchev  (Starac)Rumiana Ilieva  (Kasirka)Ivo Kalinov  (Prodavac)Petrana Miletieva  (Prodavacica I)Desislava Georgieva  (Prodavacica II)


Film Urnebesna tragedija přidal do databáze uživatel avonlady, za jeho úsilí mu děkujeme. Avonlady také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »