Her Bridal Night-Mare (1920)

Dnes je 3.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Her Bridal Night-Mare zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Al Christie  (†69 let)

Shlédnout Her Bridal Night-Mare film z roku 1920 online

Her Bridal Night-Mare

Shlédnout film Her Bridal Night-Mare

Videosoubor: 1981383281.webm

Stopáž: -1:00:-5 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Colleen MooreGino Corrado


Film Her Bridal Night-Mare přidal do databáze uživatel axel, za jeho úsilí mu děkujeme. Axel také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Černá kniha

Černá kniha

Děj filmu je zasazený do let 1944–1945 a vypráví příběh židovské dívky Rachel, jež se ukrývá v okupovaném Holandsku. Potom, co je svědkem masakru celé své rodiny, se připojí k domácímu hnutí odboje. Dostane za úkol napojit se na velitelství gestapa tím, že svede šarmantního německého kapitána. Verhoeven staví svůj online film jako velkolepou akční podívanou, na kterou ale zároveň pohlíží s ironickým odstupem. Scénář filmu vychází ze skutečných událostí a staví na hlavní ženské hrdince, která online ve filmu představuje jediný záchytný bod... shlédnout film »

Pomsta bratra

Pomsta bratra

Režisér filmu Mike Hodges natočil online film o pomstě a konfliktech, které se objeví, když zkoušíte utéct minulosti. Will Graham (Clive Owen), bývalý zločinec se vrací zpět do podsvětí, poté co jeho bratr Davey (Jonathan Rhys Meyers) spáchá sebevraždu. Will věří, že Davey byl k sebevraždě donucen a začíná pátrat. Podaří se mu pomstít bratrovu smrt? shlédnout film »