Osud v kosmu (1994)

Dnes je 21.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Osud v kosmu zdarma

Hodnocení filmu:

7.9 / 10

Film režíroval:

Ben Burtt  (70 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

Shlédnout Osud v kosmu film z roku 1994 online

Film nakrútený astronautmi počas vesmírnej misie NASA. Nekonečný a ľudstvom stále neprebádaný vesmír je výzvou pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný osud ďalších generácií na planéte Zem.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Osud v kosmu

Shlédnout film Osud v kosmu

Videosoubor: 356720960_OVK_DVDRip_TreZzoR.mov

Stopáž: 00:41:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leonard Nimoy

Tématicky podobné tituly:

Osud v kosmu  (1994)Ztracený Svět: Rovnováha života  (2001)Přímo vzhůru - Helikoptéry v akci  (2002)Do hlubin 3D  (1994)Mimozemšťané v akci 3D  (1999)Prokletý hrad 3D  (2001)S.O.S. Planet  (2002)Thrill Ride: The Science of Fun  (1997)Cities of the Wild  (1996)Survival Island  (1996)


Film Osud v kosmu přidal do databáze uživatel blinpa, za jeho úsilí mu děkujeme. Blinpa také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Raz dva

Raz dva

"Šok, který online film Raz dva vyvolal na canneském festivalu (u diváků, tisku a poroty, která mu udělila svou Velkou cenu), nás potěšil. Se svými sedmi filmy zdarma za téměř dvacet let obsadil Edward Yang už dlouho místo ve stínu "čínomilné cinefílie" (la cinéphilie sinophile). Uznávaný, zčásti uctívaný, ale nevnímaný a nepochopený nikdy tak zřetelně jako Chou Siao-sien, vůdčí postava tchaj-wanské nové vlny, k jejímž hlavním hybatelům Yang patřil." "Ve filmu Raz dva není zkušenosti, která by nebyla kopií nebo replikou jiné zkušenosti, jejím sousedem v prostoru nebo v montáži... shlédnout film »

Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »