Osud v kosmu (1994)

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Osud v kosmu zdarma

Hodnocení filmu:

7.9 / 10

Film režíroval:

Ben Burtt  (71 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

Shlédnout Osud v kosmu film z roku 1994 online

Film nakrútený astronautmi počas vesmírnej misie NASA. Nekonečný a ľudstvom stále neprebádaný vesmír je výzvou pre všetkých, ktorým nie je ľahostajný osud ďalších generácií na planéte Zem.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Osud v kosmu

Shlédnout film Osud v kosmu

Videosoubor: 356720960_OVK_DVDRip_TreZzoR.mov

Stopáž: 00:41:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leonard Nimoy

Tématicky podobné tituly:

Osud v kosmu  (1994)Ztracený Svět: Rovnováha života  (2001)Přímo vzhůru - Helikoptéry v akci  (2002)Do hlubin 3D  (1994)Mimozemšťané v akci 3D  (1999)Prokletý hrad 3D  (2001)S.O.S. Planet  (2002)Thrill Ride: The Science of Fun  (1997)Cities of the Wild  (1996)Survival Island  (1996)


Film Osud v kosmu přidal do databáze uživatel blinpa, za jeho úsilí mu děkujeme. Blinpa také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »